reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Hejka Dziewczyny 😊zaczęłam 32 tydz i czy wy też odczowa cie delikatniejsze ruchy dziecka albo mniej tych ruchów?
U nas też ostatnio spokojniej, chociaż zaczynam mieć lekkie skurcze i twardy brzuch ;p. Czuje bliżej dołu, że delikatnie smyra rączkami, czasami walnie mocniej przez kilka minut, ale później np pół dnia przerwy.
 
reklama
Hejka Dziewczyny 😊zaczęłam 32 tydz i czy wy też odczowa cie delikatniejsze ruchy dziecka albo mniej tych ruchów?
Cześć :) Dzisiaj zaczęłam 33 tydzień i tak od około tygodnia też czuję że tych ruchów jest mniej, zwłaszcza w ciągu dnia chociaż wieczorem mały nadrabia :) . Czytałam że to normalne bo dziecko ma coraz mniej miejsca,ale i tak dopytam się w piątek lekarza.
Bardziej martwi mnie to - nie wiem, może któraś z Was też tak ma - że w nocy kiedy się przebudzam to bardzo często wyczuwam twardy brzuch. I nie czuję wtedy takiego napięcia, bólu, jak przy skurczu przepowiadającym. Śpię najczęściej na lewym boku, czasem na prawym. Martwię się że może coś mi tam uciska przy dłuższym bezruchu i krew nie dopływa tak jak powinna... Sama nie wiem, trochę się nakręcam🙄
 
Hej dziewczyny, u mnie dzisiaj zaczął się 34 tydzień. Od dwóch dni pojawiła się u mnie swędząca wysypka 😑
Wczoraj pokazałam swojej ginekolog na wizycie ale wtedy miałam ją tylko na piersi a dzisiaj jest już na całym ciele 😥 byłam u lekarza rodzinnego, dostałam skierowanie do dermatologa i jutro jadę na wizytę. Czy któraś z was miała coś podobnego ?
 
Hej dziewczyny, u mnie dzisiaj zaczął się 34 tydzień. Od dwóch dni pojawiła się u mnie swędząca wysypka 😑
Wczoraj pokazałam swojej ginekolog na wizycie ale wtedy miałam ją tylko na piersi a dzisiaj jest już na całym ciele 😥 byłam u lekarza rodzinnego, dostałam skierowanie do dermatologa i jutro jadę na wizytę. Czy któraś z was miała coś podobnego ?
Na nie miałam w ciąży. Kiedyś miałam taką reakcję na lek i pojechałam na IP gdzie dostałam leki odczulające. Skoro jest na całym ciele to chyba bym nie czekała do jutra...
 
Na nie miałam w ciąży. Kiedyś miałam taką reakcję na lek i pojechałam na IP gdzie dostałam leki odczulające. Skoro jest na całym ciele to chyba bym nie czekała do jutra...
Leki odczulające przepisał mi lekarz rodzinny, od ginekologa dostałam też maść. Chodzi o to, że nie wiadomo skąd wzięła się ta wysypka. Nie przyjmuje żadnych leków poza magnezem i suplementami dla kobiet w ciąży, ani nigdy nie miałam żadnych reakcji alergicznych ...
 
reklama
Hej, miło Cię tu gościć. Jak się czujesz? :) Powiedz coś więcej o sobie :)
Dzięki:)) Zaczęłam wlaśnie 35 tydzień, także już niedługo:) Niedługo wracam do Warszawy, bo tam rodzę. Ciążę znoszę bardzo dobrze, to pierwsza moja ciąża - późna, ale naturalna:) Jedynie potwornie męczą mnie infekcje od 6 miesiąca non stop - a to grzybica, a to jakaś bakteria:( A jak u Was?
 
Do góry