reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzie艅 Ojca i z tej okazji zapraszam ci臋 do wys艂uchania rozmowy, kt贸rej bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dw贸ch c贸reczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma r贸wnie偶 znaczenie ;) Pos艂uchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Ci臋 na live z Agnieszk膮 Hy偶y - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzy艅stwie i oczywi艣cie o ojcostwie. O tym co robi膰 z "dobrymi radami". Do艂膮cz

reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama

Lilka92

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
16 Grudzie艅 2020
Post贸w
1 582
Czy b臋dziecie chcia艂y by膰 znieczulone, je偶eli b臋dziecie rodzi膰 naturalnie?
M贸j szpital, kt贸ry wybra艂am oferuje pe艂en wachlarz znieczule艅, ale nie zdecydowa艂am si臋 jeszcze na nic, chyba b臋d臋 podejmowa膰 decyzje na 偶ywio艂 馃槄 pierwsza ci膮偶a, pierwszy por贸d wi臋c ci臋偶ko si臋 zdecydowa膰 馃き

patkaaa98

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
22 Wrzesie艅 2021
Post贸w
33
Jestem dzisiaj w 38 +0 i siedz臋 jak na szpilkach od kilku dni w zasadzie zw艂aszcza 偶e z USG wynika艂o 偶e dzidzia jest troch臋 wi臋ksz膮 i powinna si臋 pojawi膰 tak 28.05 a nie 3.06. 馃槄 powiedzcie jak sobie radzi膰 z brakiem cierpliwo艣ci kiedy ju偶 wszystko jest przygotowane 馃槍 nie wiem co ze sob膮 zrobi膰.. No i te偶 nic si臋 nie dzieje.. 呕eby chocia偶 jakie艣 skurcze przepowiadaj膮ce, ale nie..
Co do znieczulenia to gaz mnie przera偶a bo wiem jak s艂abo znosz臋 md艂o艣ci, a mog膮 by膰 efektem jego zastosowania. Chyba spr贸buje bez niczego. Zobaczymy 馃槣 wierz臋 w swoje cia艂o.

Passtelova

Do艂膮czy艂(a)
1 Czerwiec 2021
Post贸w
3 109
Jestem dzisiaj w 38 +0 i siedz臋 jak na szpilkach od kilku dni w zasadzie zw艂aszcza 偶e z USG wynika艂o 偶e dzidzia jest troch臋 wi臋ksz膮 i powinna si臋 pojawi膰 tak 28.05 a nie 3.06. 馃槄 powiedzcie jak sobie radzi膰 z brakiem cierpliwo艣ci kiedy ju偶 wszystko jest przygotowane 馃槍 nie wiem co ze sob膮 zrobi膰.. No i te偶 nic si臋 nie dzieje.. 呕eby chocia偶 jakie艣 skurcze przepowiadaj膮ce, ale nie..
Co do znieczulenia to gaz mnie przera偶a bo wiem jak s艂abo znosz臋 md艂o艣ci, a mog膮 by膰 efektem jego zastosowania. Chyba spr贸buje bez niczego. Zobaczymy 馃槣 wierz臋 w swoje cia艂o.
Tylko wiesz, 偶e na tym etapie wielko艣膰 dziecka ma si臋 nijak do terminu porodu?

angeliskax

Do艂膮czy艂(a)
17 Stycze艅 2021
Post贸w
6 760
Moja te偶 pierwsza. 馃槃 Czuj臋 si臋 przygotowana na godzin臋 zero 馃槅 a z drugiej strony przecie偶 nie da si臋 tak do ko艅ca przygotowa膰 do porodu. B臋dzie dobrze, trzymam kciuki za nas wszystkie 馃槂
Ja to sie modle zeby rozpozna膰 te w艂a艣ciwe skurcze 馃槄馃槣 Pierwsza ci膮偶a i mam wrazenie ze schizuje, jeszcze niby 25 dni, ale ja mam nadzieje ze sie rozpocznie po pierwszym czerwca 馃槅

angeliskax

Do艂膮czy艂(a)
17 Stycze艅 2021
Post贸w
6 760
Termin porodu sie powinno trzymac wyznaczonego na pierwszych prenatalnych. Je艣li Tw贸j termin od I prenatalnych utrzymuje si臋 3.06. to ten termin jest wiarygodny a nie wielko艣膰 dziecka. 馃槄

reklama
Do g贸ry