reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ale jak np idziecie na nfz, i wyniki badan nie idą drogą online do tego lekarza na nfz?
Ja właśnie zastanwiam się. Tu skąd pochodzę nie ma dobrych lekarzy na nfz.. W dodatku kilku lekarzy przyczyniło się do tragicznego stanu synka..
Więc mi pozostaje tylko lekarz prywatny..
Ale możesz robić te badania na nfz i oni mogą wyslac Ci wynik internetowo. Ty jako przyszla matka tez musisz przeciez miec wyniki. Rob w takim laboratorium ze Ty będziesz rowniez miala te wyniki zebys mogla rowniez pokazac lekarzowi prywatnemu. ;)
 
Fajnie ze chociaz ktos ma tak jak ja. Bo tu juz dziewczyny w 6tc.
Niewiem czy pytalam ale bylas juz u lekarza?
Nie nie byłam :) nie spieszę się, bo pójdę za 2tyg. Nie chce się stresować niepotrzebnie jak nie bd serduszka. Dziś wykonałam hcg. Które potwierdzilo ciaze.za dwa dni zrobię kolejna żeby sprawdzic przyrost. Tak naprawdę mam 2dni do terminu @. Więc na spokojnie 😇😇😇
 
reklama
Do góry