reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Nie nie byłam :) nie spieszę się, bo pójdę za 2tyg. Nie chce się stresować niepotrzebnie jak nie bd serduszka. Dziś wykonałam hcg. Które potwierdzilo ciaze.za dwa dni zrobię kolejna żeby sprawdzic przyrost. Tak naprawdę mam 2dni do terminu @. Więc na spokojnie 😇😇😇
I bardzo dobrze nie stresuj sie 😀
Ja dziś 4+4 więc blisko [emoji4]
O kolejna 😀a Ty bylas u lekarza?
 
reklama
A cc z jakiego powodu?
Pierwszego synka rodzilam praktycznie naturalnie. Miałam 10cm rozwarcia i parte skurcze, ale młody zamiast przy partych wyjść to się cofał.. A ja rodzilam go od niedzieli do wtorku i we wtorek skończyło się na cesarce. I to było w2014. W 2018 lekarz pozwolił mi rodzic Naturalnie. I w40tyg zgłosiłam się na wywołanie porodu.. Ale Oskarek zaczął umierać we mnie i zrobili cesarkę na cito.. No pomijając fakt ze cito to było dla nich 9godx czekania..
Więc teraz 3na bank będzie cesarka.. Ale ja dobrze znoszę cesarkę także luzz. Bez stresu
 
Nie nie byłam :) nie spieszę się, bo pójdę za 2tyg. Nie chce się stresować niepotrzebnie jak nie bd serduszka. Dziś wykonałam hcg. Które potwierdzilo ciaze.za dwa dni zrobię kolejna żeby sprawdzic przyrost. Tak naprawdę mam 2dni do terminu @. Więc na spokojnie 😇😇😇
To mozesz nawet za 3 tygodnie. Ja od pierwszego pozytywnego testu i bety mam akurat 3 tyg równo. :)
 
Hej. Ja jutro jade powtórzyć betę, progesteron, tsh i równo za tydzień mam pierwszą wizytę, to będzie 6+3, mam nadzieję, że wszystko już zobaczę 🥰 miłego dnia
 
reklama
Dziewczyny ja mam ciągle pod górę, dziś wyszła mi opryszczka na ustach nie wiem co robić w ciąży ten wirus jest bardzo niebezpieczny...
 
Do góry