reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy spotkałyście się z tym żeby w jednym pęcherzyku po jakimś czasie pojawiły się dwa zarodki 🙈🙈🙈 chyba mi odwala w tej ciąży ale chodzą za mną bliźniaki...😌😝 Dosłownie mam Aloe przeczucie że szok 🙈
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy spotkałyście się z tym żeby w jednym pęcherzyku po jakimś czasie pojawiły się dwa zarodki 🙈🙈🙈 chyba mi odwala w tej ciąży ale chodzą za mną bliźniaki...😌😝 Dosłownie mam Aloe przeczucie że szok 🙈
Zdarza się, ale raczej rzadko, bo jednak najpierw musiałyby być 2 ciałka żółtkowe...
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy spotkałyście się z tym żeby w jednym pęcherzyku po jakimś czasie pojawiły się dwa zarodki 🙈🙈🙈 chyba mi odwala w tej ciąży ale chodzą za mną bliźniaki...😌😝 Dosłownie mam Aloe przeczucie że szok 🙈
Haha mi też ciągle po głowie chodzą bliźniaki😅 nawet parę miesięcy temu śniły mi się bliźniaki🙈
 
Zdarza się, ale raczej rzadko, bo jednak najpierw musiałyby być 2 ciałka żółtkowe...
Byłam w ciąży bliźniaczej ale straciłam ja w 11-12 tc 😔 może dlatego tak mi to w głowie siedzi no i ten test taki strasznie mocny 🙈 skoro moja ciąża jest młodsza to znaczy że HCG jest bardzo wysokie tzn dla testu wysokie bo nie kojarzę jaką miał czułość każdy z których robiłam ale zrobione 8.10 czyli wtedy 4 TC o każdej porze wychodziły bardzo mocne
 
Ja z godzinę ide na weryfikacje bety, wybiki kolo 18. Bardzo sie martwię. Stres jest niesamowity
Wiem, sama na wyniki on-line drżałam i nie mogłam się doczekać "Zapraszamy do odbioru wynikow badan z dnia ... Wyniki dostepne sa na stronie internetowej..."
Beta robiona rano ok 11, wyniki między 16 a 17...
Powiadomienie, że są już do odbioru SMSem...
 
Wiem, sama na wyniki on-line drżałam i nie mogłam się doczekać "Zapraszamy do odbioru wynikow badan z dnia ... Wyniki dostepne sa na stronie internetowej..."
Beta robiona rano ok 11, wyniki między 16 a 17...
Powiadomienie, że są już do odbioru SMSem...
Ja w alab 1x robilam, bo sie otworzyli ok 5 min drogi od mojego mieszkania. Ale moim zdaniem dłużej sie czeka niz w diagnostyce. Tam rozne badania potrafiłam miec o 17- niby godzina a jak wiele znaczy, 😅 no ale musze juz tam isc :)
 
reklama
Ja już po badaniu i oczekuje na wynik [emoji849]
Ale raczej nie oczekuje dobrych wieści bo wczoraj zaczęłam plamić już na czerwono mimo większej dawki proga.
O 18:40 wizyta u gina i mam nadzieję ustalimy co dalej...
który masz tydzień ? pamiętam że chyba jakoś do mnie podobnie i czy miałaś badania na progesteron?
 
Do góry