reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Progesteron lichy ale biorę dodatkowo.
Ja jestem obstawiona lekami, tu się nic więcej nie zdziała.
Tydzień nawet nie wiem bo przy becie 30 jie widzę sensu tego liczyć
Kochana a to jest żywa krew? Ile jesteś po @? Ja w poprzedniej ciąży ciągle miałam plamienia raz brązowe raz czerwone ponieważ miałam nadżerke :/ trzymam kciuki 🥰
 
reklama
Nie denerwuj się, gorzej jak by ciągle leciała żywa krew.. Jak by były skurcze.. Może jakiś krwiak? Nadzerka? Poczkejamy do Twoich wyników i to nam powie :) chce cie pocieszyć że w POprzedniej ciąży też ciagle krwawilam. Ale to wina nadżerki była
 
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

@Bosiek - 2 Beta 15.10
@Mayred91 - wizyta 15.10 NFZ

Za betę do nieba i piękne widoki! ✊🏼✊🏼


@Shee92 - wizyta 18.10
@Mamafasolki - wizyta 18.10
@paxi_ab - wizyta 18.10
@joszka - wizyta 18.10
@Bosiek - wizyta 19.10 NFZ
@ilonaz - wizyta 19.10
@mfifi04 - wizyta 20.10
@MamaLama - wizyta 20.10
@Paulina_N - wizyta 21.10
@Jetkaa - wizyta 21.10
@angeliskax - wizyta 22.10 NFZ
@Mayred91 - wizyta 25.10
@angeliskax - wizyta 25.10 priv
@Joannaa24 - wizyta 25.10
@Eevee - wizyta 25.10
@Najra - wizyta 26.10
@MoniaMarz - wizyta 27.10
@MamaMonia - wizyta 28.10
@Bosiek - wizyta 02.11 priv


Za bety do nieba i za Kropki, aby zec hciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy spotkałyście się z tym żeby w jednym pęcherzyku po jakimś czasie pojawiły się dwa zarodki [emoji85][emoji85][emoji85] chyba mi odwala w tej ciąży ale chodzą za mną bliźniaki...[emoji18][emoji13] Dosłownie mam Aloe przeczucie że szok [emoji85]
Powiem z doświadczenia, że może się zdarzyć, u mojej siostry na pierwszym USG był jeden pęcherzyk i widać było jeden zarodek, na kolejnym USG ( brałam w nim udział)nagle lekarz mówi że dzieciaczki mają się świetnie, my z siostrą patrzymy na siebie i zastanawiamy się co on mówi. Słyszałyśmy oba serduszka i widziałyśmy dwie małe fasolki. Więc wszystko jest możliwe [emoji16]
 
Ja już po badaniu i oczekuje na wynik [emoji849]
Ale raczej nie oczekuje dobrych wieści bo wczoraj zaczęłam plamić już na czerwono mimo większej dawki proga.
O 18:40 wizyta u gina i mam nadzieję ustalimy co dalej...
Mimo wszystko trzymam kciuki za Ciebie
 
Ja już po wizycie w sumie nie dowiedziałam się nic nowego na kolejnej wizycie na NFZ 27.10 mam dostać zestaw badań do zrobienia będzie wtedy już 7,2tc
 
reklama
Do góry