reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama

MoniaMarz

Zaciekawiona BB
Witam 🤰🏽🤰🏽

Aby było nam raźniej w dniu wizyty, bądźmy dla siebie wsparciem 😊

@patkaaa98 - wizyta 14.10
@Mayred91 - wizyta 14.10 priv

Powodzenia dziewczyny, za piękne widoki ✊🏼✊🏼

@Mayred91 - wizyta 15.10 NFZ
@Shee92 - wizyta 18.10
@Mamafasolki - wizyta 18.10
@paxi_ab - wizyta 18.10
@joszka - wizyta 18.10
@ilonaz - wizyta 19.10
@MamaLama - wizyta 20.10
@angeliskax - wizyta 22.10 NFZ
@angeliskax - wizyta 25.10 priv
@Joannaa24 - wizyta 25.10
@Eevee - wizyta 25.10
@Najra - wizyta 26.10

Za bety do nieba i za Kropki, aby zechciały z nami zostać ✊🏼✊🏼
Ja też proszę o dopisanie :) mam prywatna 27.10 - to juz druga na pierwszej bylam wczoraj :)

Mayred91

Fanka BB :)
Polecam bezkofeinowa :)
Ja pije, jakbym nie piła to chyba bym nic nie piła... Zrezygnowałam z kawy.
Screenshot_2021-10-07-10-53-52-112_com.android.chrome.jpeg

angeliskax

Rzecz w tym, że ja kawy w ogole nie lubie. Wypijałam rozpuszczalna raz na tydzień, dwa. Na studiach chlonelam latte, ale w sumie teraz sobie kupiłam cappuccino. Wiec moze to bede piła. No odkąd kupiłam to wypiłam jedną. Jakaś dziwna jestem 😅 A herbatę pije 2-3 szklanki dziennie wiec też tragedii nie ma. Moze przerzucę sie na kakao, chociaż gdzies wyczytalam ze i kakao jest nie wskazane. Kurde, oszaleje 🤣

Hmmmm

Rzecz w tym, że ja kawy w ogole nie lubie. Wypijałam rozpuszczalna raz na tydzień, dwa. Na studiach chlonelam latte, ale w sumie teraz sobie kupiłam cappuccino. Wiec moze to bede piła. No odkąd kupiłam to wypiłam jedną. Jakaś dziwna jestem 😅 A herbatę pije 2-3 szklanki dziennie wiec też tragedii nie ma. Moze przerzucę sie na kakao, chociaż gdzies wyczytalam ze i kakao jest nie wskazane. Kurde, oszaleje 🤣
W zasadzie większość rzeczy jest niewskazanych... Ale się zdziwiłam, że aspartam w sumie w ciąży można (!)

reklama

Uszek

Początkująca w BB
Hej dziewczyny, witam Was bardzo serdecznie🙂 Z radością dołączę do tej grupy. Według aplikacji jestem w 4 t i 4d c a termin porodu przewidywany na 19 czerwca. To moja pierwsza ciąża i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wizytę u ginekologa mam 26 października.
Nikomu jeszcze z mężem nie powiedIelismy, że spodziewamy się dziecka ... wolimy poczekać.

Pracuję w przedszkolu z grupą kochanych i rozbrykanych 3 latków. Zastanawiam się jak długo mogę pracować aby było to bezpieczne. Narazie czuje się dobrze ale mimo wszystko mam lekkie obawy co do wszystkich chorób, które dzieci w przedszkolu przynoszą. Zobaczę co mi powie ginekolog na wizycie.

Do góry