reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

moja pierwsza córka miała być Alicja, ale tak kopała w brzuchu, że się śmialiśmy, że Alicja to za grzecznie dla niej i ostatecznie została nazwana Ada 😃 teraz tak na prawdę jest mam wszystko jedno co do płci, chcę tylko zdrowego maluszka, ale fajnie by było mieć parkę i zobaczyć jak wychowuje się chłopca ;)
Ja mam starszą córkę i drugie było mi raczej obojętne, ale jednak trochę bardziej skłaniałam się w stronę drugiej córki. Urodził się chłopczyk i faktycznie jest to ciekawe doświadczenie, mieć drugie dziecko innej płci, i teraz się bardzo cieszę że tak wyszło i nie zmieniłabym tego :) trzecie znów wolałabym chyba córeczkę, choć może praktyczniej byłoby z chłopcem, bo byliby bardziej zbliżeni wiekiem i może bardziej by się bawili razem będąc jednej płci podczas gdy córka będzie już robiła sie starsza i poważniejsza.
No zobaczymy jak będzie :) córka mówi że woli siostrzyczkę hehe no bo brata już ma ;) a synek jeszcze za mały by wyrazić swoje zdanie 😉
 
reklama
Ja mam starszą córkę i drugie było mi raczej obojętne, ale jednak trochę bardziej skłaniałam się w stronę drugiej córki. Urodził się chłopczyk i faktycznie jest to ciekawe doświadczenie, mieć drugie dziecko innej płci, i teraz się bardzo cieszę że tak wyszło i nie zmieniłabym tego :) trzecie znów wolałabym chyba córeczkę, choć może praktyczniej byłoby z chłopcem, bo byliby bardziej zbliżeni wiekiem i może bardziej by się bawili razem będąc jednej płci podczas gdy córka będzie już robiła sie starsza i poważniejsza.
No zobaczymy jak będzie :) córka mówi że woli siostrzyczkę hehe no bo brata już ma ;) a synek jeszcze za mały by wyrazić swoje zdanie 😉
U nas zapowiada się 12 lat różnicy (bez 1 lub 2 miesięcy najprawdopodobniej - jak będzie wcześniak)
 
Mnie dziś naszło na fasolkę po bretońsku 😇
Dziewczyny też Wam się popsuła cera?? Jestem cała w pryszczach.. Jak nigdy nie miałam tak piersi, i buzia cała w pryszczach
Ja Ci powiem, że kompletnie na odwrót mam. Wcześniej totalne problemy z cerą, a teraz od 3 tygodni jest super i jest gładziuteńka bez jednego pryszcza, aż się zastanawiam o co chodzi :D Miałam ostatnie pryszcze w okolicach spodziewanej miesiączki i od tego czasu zero, ale też mam super naturalną pielęgnację, bo już przed ciążą mnie wszystko uczulało.
 
A z dodatkowych informacji to byłam dzisiaj znowu u lekarza, ale tylko w sprawie infekcji i od początku ciąży zdiagnozowano mi właśnie 3 infekcję i dostałam 3 i w zasadzie ostatnie możliwe globulki dopuszczalne w pierwszym trymestrze, także jest ciekawie :) Miałam ogólnie przed ciążą nawracające infekcje, także nie jest to wielkie zaskoczenie, ale martwi mnie czy to dziecku nie zaszkodzi. Lekarka twierdziła, że jeśli będziemy zaleczać to nie (infekcje są grzybicze). Także byle do drugiego trymestru, bo wtedy jest większe pole manewru i będę mogła to mam nadzieję skutecznie wyleczyć, żeby się tak nie męczyć i nie narażać dziecka.
 
Dziewczyny ja jestem totalna dętka, może godzinę rano po wstaniu jestem w stanie funkcjonować a potem to dramat, jestem tak osłabiona ze ledwo się ruszam. Do tego mdłości … ledwo żyje. W 2 poprzednich ciążach nie miałam tak źle. Wzięłam l4 na 2 dni i to w dodatku poprosiłam bez kodu ciążowego żeby w pracy jeszcze nie mówić ale jak tak dalej pójdzie to nie dam rady bez zwolnienia… czy któraś z was tez się czuje tak fatalnie?
 
Dziewczyny ja jestem totalna dętka, może godzinę rano po wstaniu jestem w stanie funkcjonować a potem to dramat, jestem tak osłabiona ze ledwo się ruszam. Do tego mdłości … ledwo żyje. W 2 poprzednich ciążach nie miałam tak źle. Wzięłam l4 na 2 dni i to w dodatku poprosiłam bez kodu ciążowego żeby w pracy jeszcze nie mówić ale jak tak dalej pójdzie to nie dam rady bez zwolnienia… czy któraś z was tez się czuje tak fatalnie?
Miałam podobnie, ale dzisiaj lepiej się czuję. Wczoraj i przedwczoraj nie miałam siły wstać i te ciągłe mdłości 🤨
 
A z dodatkowych informacji to byłam dzisiaj znowu u lekarza, ale tylko w sprawie infekcji i od początku ciąży zdiagnozowano mi właśnie 3 infekcję i dostałam 3 i w zasadzie ostatnie możliwe globulki dopuszczalne w pierwszym trymestrze, także jest ciekawie :) Miałam ogólnie przed ciążą nawracające infekcje, także nie jest to wielkie zaskoczenie, ale martwi mnie czy to dziecku nie zaszkodzi. Lekarka twierdziła, że jeśli będziemy zaleczać to nie (infekcje są grzybicze). Także byle do drugiego trymestru, bo wtedy jest większe pole manewru i będę mogła to mam nadzieję skutecznie wyleczyć, żeby się tak nie męczyć i nie narażać dziecka.
odkąd dowiedziałam się o ciąży biorę już drugi raz pima fucin też właśnie na infekcje grzybiczą
 
Dziewczyny ja jestem totalna dętka, może godzinę rano po wstaniu jestem w stanie funkcjonować a potem to dramat, jestem tak osłabiona ze ledwo się ruszam. Do tego mdłości … ledwo żyje. W 2 poprzednich ciążach nie miałam tak źle. Wzięłam l4 na 2 dni i to w dodatku poprosiłam bez kodu ciążowego żeby w pracy jeszcze nie mówić ale jak tak dalej pójdzie to nie dam rady bez zwolnienia… czy któraś z was tez się czuje tak fatalnie?
Też tak mam + ból cycków (w żadnej z poprzednich mnie nie bolały)
W dodatku urosły już co wydaje mi się dziwne, ale cyckonosz który był prawie za duży jest prawie za mały :-(
 
reklama
Do góry