reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Mnie po paru dniach od stosowania luteiny dopadła infekcja. Czytalam wczesniei, ze czesto przez nią są infekcje więc wycierałam sie specjalnie recznikiem papierowym, aplikator po kazdym uzyciu dezynfekowałam i spałam bez bielizny, a i tak to dziadostwo mnie dopadło [emoji52] tez mam pumafucin przepisany a luteine lekarz kazal odstawic i teraz biore 6 tabletek progestronu doustnie (duphaston i bensis)
odkąd dowiedziałam się o ciąży biorę już drugi raz pima fucin też właśnie na infekcje grzybiczą
 
reklama
Dziewczyny ale mi mąż niespodziankę zrobił😅 Wczoraj miałam gorszy dzień, bo mdłości męczyły i ogólnie średnio się czułam. Dziś mąż wraca z pracy z bukietem róż i w drugiej ręce Ferero Roche, a po chwili jeszcze mówi mi, że to nie wszystko... I pyta "to jeszcze 36 tygodni tak? To masz tu 36 grześków". Dziewuchy humor od razu mi się poprawił i zaciesz taki na gębie mam😁 Drobna rzecz a tak cieszy😅 Mdłości od razu przeszły jak zobaczyłam te grzeski😍🤣
 
Dziewczyny ale mi mąż niespodziankę zrobił😅 Wczoraj miałam gorszy dzień, bo mdłości męczyły i ogólnie średnio się czułam. Dziś mąż wraca z pracy z bukietem róż i w drugiej ręce Ferero Roche, a po chwili jeszcze mówi mi, że to nie wszystko... I pyta "to jeszcze 36 tygodni tak? To masz tu 36 grześków". Dziewuchy humor od razu mi się poprawił i zaciesz taki na gębie mam😁 Drobna rzecz a tak cieszy😅 Mdłości od razu przeszły jak zobaczyłam te grzeski😍🤣
Taki mąż to skarb :-D (tylko go nie zakopuj)
 
Mi się poprawiła raczej, ponoć to to przewiduje chłopaka... Tak samo słone/kwaśne (też mam ochotę na kwaśne jedzenie)...
Mnie odrzuciło w pierwszej ciąży od słodkiego a normalnie uwielbiam. Cera mi się poprawiła i jadłam ogromne ilości kwaśny rzeczy(bigos, śledzie, zupę ogórkowa) i mam śliczną córeczkę 😁co do płci to mamy dziewczynkę i w sumie mi obojętnie co będzie gdybym miała chłopca to bym marzyła o dziewczynce a tak to obojętnie 🙂najważniejsze, żeby wszystko było dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Mnie po paru dniach od stosowania luteiny dopadła infekcja. Czytalam wczesniei, ze czesto przez nią są infekcje więc wycierałam sie specjalnie recznikiem papierowym, aplikator po kazdym uzyciu dezynfekowałam i spałam bez bielizny, a i tak to dziadostwo mnie dopadło [emoji52] tez mam pumafucin przepisany a luteine lekarz kazal odstawic i teraz biore 6 tabletek progestronu doustnie (duphaston i bensis)
Lepiej aplikować ją palcem niż tym aplikatorem, chyba nawet w ulotce jest napisane,że podczas ciąży zalecana jest aplikacja palcem.
 
Hahaha na początku naszej znajomości moja mama mu groziła, że w razie czego razem z przyjaciółką zakopie go i dziki go zjedzą🤣🤣🤣Całe szczęście nie trzeba było🙏😅
Słyszałam, że teściowa to prawdziwy skarb, dlatego najlepiej ją zakopać (a żeby się nie wydało/nie znaleźli, to zasadzić chronioną roślinkę na wierzchu)🤣🤣
 
Słyszałam, że teściowa to prawdziwy skarb, dlatego najlepiej ją zakopać (a żeby się nie wydało/nie znaleźli, to zasadzić chronioną roślinkę na wierzchu)🤣🤣
Hahahaha dobre!😁 Ja dzisiaj właśnie torta robię dla teściowej, bo jutro jedziemy do niej na urodziny😅 Ale tort taki bez cyjanku🤪 Nie mogę narzekać na teściową. Zawsze dla mnie bigosik albo gołąbki zrobi, choć moj mąż nie lubi😁 Oby mdłości się nie pojawiły, bo będzie średnia impreza🤣🤣🤣🤣🤣🤣
 
Dziewczyny ale mi mąż niespodziankę zrobił[emoji28] Wczoraj miałam gorszy dzień, bo mdłości męczyły i ogólnie średnio się czułam. Dziś mąż wraca z pracy z bukietem róż i w drugiej ręce Ferero Roche, a po chwili jeszcze mówi mi, że to nie wszystko... I pyta "to jeszcze 36 tygodni tak? To masz tu 36 grześków". Dziewuchy humor od razu mi się poprawił i zaciesz taki na gębie mam[emoji16] Drobna rzecz a tak cieszy[emoji28] Mdłości od razu przeszły jak zobaczyłam te grzeski[emoji7][emoji1787]
Ale super! [emoji4] w moim to zero romantyzmu, może raz w życiu niespodzianke mi sprawił bez okazji, no taki typ, ale sama go wybrałam to teraz mam[emoji28]
 
reklama
Mnie po paru dniach od stosowania luteiny dopadła infekcja. Czytalam wczesniei, ze czesto przez nią są infekcje więc wycierałam sie specjalnie recznikiem papierowym, aplikator po kazdym uzyciu dezynfekowałam i spałam bez bielizny, a i tak to dziadostwo mnie dopadło [emoji52] tez mam pumafucin przepisany a luteine lekarz kazal odstawic i teraz biore 6 tabletek progestronu doustnie (duphaston i bensis)

To widzę, że nie jestem sama :) Łączę się z Wami dziewczyny w bólu i mam nadzieję na szybką poprawę. Jedyne co wiem z poprzednich takich epizodów z moim życiu to bardzo ważne jest zakwaszanie organizmu, czyli dużo kiszonek witaminy c itp., podcieranie się jednorazowym ręcznikiem papierowym po kąpieli i częste wietrzenie. No i dieta całkowicie bez cukru i bez owoców nawet. Mi to ogólnie pomogło i grzybicę miałam uśpioną od kiedy wyleczyłam ją porządnie lekami doustnymi kilka lat temu i sposowałam tę profilaktykę, ale niestety przez hsg i antybiotyki, które brałam trochę mi się ta flora bakteryjna pochwy zachwiała i takie są konsekwencje. A teraz w ciąży będzie super trudno się tego pozbyć. Mój lekarz powiedział, że czekamy do drugiego trymestru i będę próbować coś ala szczepionki (probiotyki doustne - C A N D I V A C), plus jakieś mocniejsze leki dopochwowe i liczę na to, że do porodu będę mieć spokój po tej kuracji. A na razie uzbrajam się w cierpliwość i współczuję mojemu facetowi i sobie braku seksu :p
 
Do góry