reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Dziewczyny ale mi mąż niespodziankę zrobił😅 Wczoraj miałam gorszy dzień, bo mdłości męczyły i ogólnie średnio się czułam. Dziś mąż wraca z pracy z bukietem róż i w drugiej ręce Ferero Roche, a po chwili jeszcze mówi mi, że to nie wszystko... I pyta "to jeszcze 36 tygodni tak? To masz tu 36 grześków". Dziewuchy humor od razu mi się poprawił i zaciesz taki na gębie mam😁 Drobna rzecz a tak cieszy😅 Mdłości od razu przeszły jak zobaczyłam te grzeski😍🤣
To mi by musiał przynieść kilkadziesiąt słoików ogórków 😂
 
reklama
Dziewczyny ale mi mąż niespodziankę zrobił😅 Wczoraj miałam gorszy dzień, bo mdłości męczyły i ogólnie średnio się czułam. Dziś mąż wraca z pracy z bukietem róż i w drugiej ręce Ferero Roche, a po chwili jeszcze mówi mi, że to nie wszystko... I pyta "to jeszcze 36 tygodni tak? To masz tu 36 grześków". Dziewuchy humor od razu mi się poprawił i zaciesz taki na gębie mam😁 Drobna rzecz a tak cieszy😅 Mdłości od razu przeszły jak zobaczyłam te grzeski😍🤣
Kochani są Ci nasi faceci, jak tylko zrobiłam test to poleciał po bukiet kwiatów do kwiaciarni i co tydzień daje mi świeży 🙈 od zawsze dawał mi kwiaty co 2-3 tygodnie, a teraz co tydzień ☺️
 
Dziewczyny ja jestem totalna dętka, może godzinę rano po wstaniu jestem w stanie funkcjonować a potem to dramat, jestem tak osłabiona ze ledwo się ruszam. Do tego mdłości … ledwo żyje. W 2 poprzednich ciążach nie miałam tak źle. Wzięłam l4 na 2 dni i to w dodatku poprosiłam bez kodu ciążowego żeby w pracy jeszcze nie mówić ale jak tak dalej pójdzie to nie dam rady bez zwolnienia… czy któraś z was tez się czuje tak fatalnie?
Ja co prawda nie mam mdłości, ale jestem tak zmeczona. Wczoraj po pracy przespałam popołudnie (nigdy nie robię sobie drzemek). Dzisiaj wróciłam z pracy i marzę o spaniu, a tu mąż zamówił bilety na Bonda🤦‍♀️chyba zabiorę poduszkę...
 
My jutro do kina też idziemy , i jakiś obiad. A u mojego to rzadkość żeby go gdzieś wyciągnąc a on to sam wszystko powymuslal
Ja co prawda nie mam mdłości, ale jestem tak zmeczona. Wczoraj po pracy przespałam popołudnie (nigdy nie robię sobie drzemek). Dzisiaj wróciłam z pracy i marzę o spaniu, a tu mąż zamówił bilety na Bonda[emoji2356]chyba zabiorę poduszkę...
 
Dziewczyny ja jestem totalna dętka, może godzinę rano po wstaniu jestem w stanie funkcjonować a potem to dramat, jestem tak osłabiona ze ledwo się ruszam. Do tego mdłości … ledwo żyje. W 2 poprzednich ciążach nie miałam tak źle. Wzięłam l4 na 2 dni i to w dodatku poprosiłam bez kodu ciążowego żeby w pracy jeszcze nie mówić ale jak tak dalej pójdzie to nie dam rady bez zwolnienia… czy któraś z was tez się czuje tak fatalnie?
Ja tak samo sie czuje dlatego jestem na l4
 
reklama
Do góry