reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Cieszę się że jak Bozia da to obie bedziemy mama i ponownie. Ale z drugiej strony się stresuje.. Jak nie daj Boże której się nie uda to może być ciężko :/ ona na lipiec by miała.. Do 12tyg kawał czasu.. A to najgorszy okres
 
moja pierwsza córka miała być Alicja, ale tak kopała w brzuchu, że się śmialiśmy, że Alicja to za grzecznie dla niej i ostatecznie została nazwana Ada 😃 teraz tak na prawdę jest mam wszystko jedno co do płci, chcę tylko zdrowego maluszka, ale fajnie by było mieć parkę i zobaczyć jak wychowuje się chłopca ;)
Zgadzam sie :) tyle ze ja byn chciala Ale 😅 mam synka, ale oczywiście byleby zdrowe i zostalo z nami, 🥰
 
Ja co prawda nie mam mdłości, ale jestem tak zmeczona. Wczoraj po pracy przespałam popołudnie (nigdy nie robię sobie drzemek). Dzisiaj wróciłam z pracy i marzę o spaniu, a tu mąż zamówił bilety na Bonda🤦‍♀️chyba zabiorę poduszkę...
Ja za to idę na venoma :) a też najlepiej bym z łóżka nie wychodziła 🤣
 
U nas córka ma być Klara. A z synem będzie problem. [emoji16]
Co do płci to wolimy córkę, choć mi ostatnio wszystko jedno.
Do kina to pojedziemy jak Matrix wyjdzie. I już się nie mogę doczekać!
 
reklama
Jakbym poczuła zapach popcornu, albo co gorsza tacosów z sosem serowym, to bym nawet reklam wszystkich nie obejrzała 😂
Ja już się popcornu karmelowego nie mogę doczekać ale jak sobie pomyślę o sosie serowym to też bleee... Do tego byłam dzisiaj u ortodontki miałam podkręcony aparat i żeby mnie bolą a nie mogę nic wziąć na ból :(
 
Do góry