reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Ja pochodzę z rodziny gdzie mam jeszcze 6rodzenstwa 😅
Moja najmłodsza siostra ma 8lat.. Syn mój ma7. Bata syn ma 6.siostry syn ma 5 lat 😅 także nie dość że my jako rodzeństwo jesteśmy zrzyci że sobą. Tak nasze dzieci/kuzynostwo tez sie bardzo kochają.. Wiadomo czasem się pokłócimy.. Ale jednen za drugim w ogień wskoczy. Święta jak są mama nas na raty przyjmuje 😂😂😂 dlatego właśnie też nie chce aby mój syn był Jedynakiem :(
Oo ale zazdroszczę 🥰 taka, wigilia to 30 osób 🤭 podziwiam mame ze wychowala i, wykarmiła 7 dzieci :) mi sie 4 marzyła... Zobaczymy co Boga da.
 
reklama
Oo ale zazdroszczę 🥰 taka, wigilia to 30 osób 🤭 podziwiam mame ze wychowala i, wykarmiła 7 dzieci :) mi sie 4 marzyła... Zobaczymy co Boga da.
Mi się zawsze chciało 3 :) zobaczymy co to będzie :)

Ojj też ją podziwiam :) w tedy nie było tylu świadczeń.. Rok po roku nas miała 😅 ale równo kochała :) mamy taka dobra więź że chciała bym żeby mój syn mi tak ufał jak my naszej mamie 😇
 
Mi się zawsze chciało 3 :) zobaczymy co to będzie :)

Ojj też ją podziwiam :) w tedy nie było tylu świadczeń.. Rok po roku nas miała 😅 ale równo kochała :) mamy taka dobra więź że chciała bym żeby mój syn mi tak ufał jak my naszej mamie 😇
Pieniądze to 1, ale checi miala 💪 teraz to najwięcej osób chyba chce 2 :)
 
Ja niestety jestem sama z mężem , kontakt z moja rodzinka mamy średni, lepiej jest z rodzinka m .
O nasze 2 kreski na teście staraliśmy się ponad 5 lat badań diagnoz i wgl biegania po lekarzach i klinikach.
Wreszcie się udało i planujemy jeśli Bóg da to 2-3 dzieciaczków .
A czy lekarze stwierdzili gdzie był problem :)? Jesl i tak to na pewno wam sie uda spełnić marzenia 🥰
 
Ja po wizycie, ale dopiero teraz mam chwilę. Według om termin na 01.06., a wg USG na 09.06., więc ciąża młodsza. Serduszko bije, wielkość zarodka 8 mm. Z objawów - ogromne mdłości bez wymiotów i duże zmęczenie (ale wstaję 5:40 i do 21 działam, więc też się nie dziwię). I mam ogromną ochotę na kiszone. Pytałam o szczepienia na covid -lekarz mówił, że nie zaleca w I trymestrze. To tyle. My rozpalamy dziś pierwszy raz piec w nowym domku i kupiliśmy zlew do kuchni :)
 
reklama
U nas problem z pcos brak owulacji niska rezerwa i ogólnie polip a u męża problem z podwyższana lepkością nie wiem jak to się dokładnie nazywa i bardzo niskie wiązanie z hialuronem
A czy lekarze stwierdzili gdzie był problem :)? Jesl i tak to na pewno wam sie uda spełnić marzenia [emoji3059]
 
Do góry