reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Mam chyba jakiś gorszy dzien 😅 u nas na Podhalu halny wieje.. I chyba ta pogada tak na mnie działa
Na dolnym Śląsku też okropny wiatr i w koło leżą wszedzie drzewa powyrywane. Moje samopoczucie podobnie jak u Ciebie😏 Mam ochotę jedynie leżeć pod kocykiem i nie ruszać się nigdzie z domu.

Dostałam plasterki ze świnką Peppą na poprawę humoru💪🤣🐽
 

Załączniki

  • IMG_20211022_134921.jpg
    IMG_20211022_134921.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Na dolnym Śląsku też okropny wiatr i w koło leżą wszedzie drzewa powyrywane. Moje samopoczucie podobnie jak u Ciebie😏 Mam ochotę jedynie leżeć pod kocykiem i nie ruszać się nigdzie z domu.

Dostałam plasterki ze świnką Peppą na poprawę humoru💪🤣🐽
Dlaczego masz wenflon?
Oj to jest nas dwie.. Sama poszła bym spać najchętniej
 
Cześć dziewczyny , dołączam do czerwcowych mam😊z OM 29.06 zatem będę miała okazje poczytać o Waszych rozwiązaniach zanim moje nadejdzie 😜Aktualnie to jest moja trzecia ciąża i ostatnia.Na stanie mam już dorosłego syna i dwulatka. Pierwszą wizytę z usg chciałabym zrealizować tak między 6-7 tygodniem, wcześniej nie widzę sensu. Potem po 10 tyg bede robić prenatalne i tu pytanie do Was mamy- które badanie polecacie? W poprzedniej robiłam panoramę ale w aktualnej klinice nie mają, są inne dostępne
Hej :) u mnie termin z OM na 28 czerwca. Czuję się tutaj taka do tyłu bo dziewczyny już po pierwszych wizytach a ja dopiero swoją umówiłam na 2 listopada. To moja 2 ciąża jestem również mamą z grudnia 2019. Damy radę 💪
 
Dlaczego masz wenflon?
Oj to jest nas dwie.. Sama poszła bym spać najchętniej
Spokojnie to tylko na przeciwbólowe😏 Wczoraj tak mnie ta pachwina złapała, że jak mam bardzo wysoki próg bólu tak nie byłam w stanie tego znieść😫 Gdzieś musiało mi coś ucisnac chyba na nerw. Może rozciągająca się macica albo cosik. Mąż pojechał po moja mamę i podała mi dożylnie przeciwbólowe, a przy okazji troszkę glukozy na wzmocnienie. Zostawiła mi wenflon na wszelki wypadek jakby dziś coś się jeszcze działo, bo wczoraj przez ten ból strasznie spadło mi ciśnienie i żyły się zapadły, więc nie było łatwo się wkłuć. Oby dzisiaj już nic się nie działo🙏
 
Spokojnie to tylko na przeciwbólowe😏 Wczoraj tak mnie ta pachwina złapała, że jak mam bardzo wysoki próg bólu tak nie byłam w stanie tego znieść😫 Gdzieś musiało mi coś ucisnac chyba na nerw. Może rozciągająca się macica albo cosik. Mąż pojechał po moja mamę i podała mi dożylnie przeciwbólowe, a przy okazji troszkę glukozy na wzmocnienie. Zostawiła mi wenflon na wszelki wypadek jakby dziś coś się jeszcze działo, bo wczoraj przez ten ból strasznie spadło mi ciśnienie i żyły się zapadły, więc nie było łatwo się wkłuć. Oby dzisiaj już nic się nie działo🙏
W sumie podziwiam mamę, ja za nic w świecie nie dałabym się swojej ukłuć... Za dużo nerwów, jednak jak ktoś obcy jest u mnie lepiej.
 
W sumie podziwiam mamę, ja za nic w świecie nie dałabym się swojej ukłuć... Za dużo nerwów, jednak jak ktoś obcy jest u mnie lepiej.
Ja za dzieciaka bardzo dużo czasu spędziłam w szpitalach, bo mam niedoczynność nerek a do tego jeszcze alergia i częste duszności takie że serduszko potrafiło stanąć. Trochę z tego wyrosłam😉 ale został lęk przed igłami. W szpitalach często miałam wkłucia i po czasie robiły się zrosty, więc ciężko było się później już wkłuć. Źle mi się to wszystko kojarzy i teraz na starość boje się panicznie igieł jak cholera. Pozwalam jedynie mamie😁 A że mama specjalista neonatologii i kłuje takie maluszki najmniejsze z maluszków to robi to rewelacyjnie i uwielbiam ją za to😁 Jak mam zrobić jakiekolwiek badania to właśnie ona w domu mi pobiera krew i zawożę tylko do lab na gotowo już próbki😅
 
Ja za dzieciaka bardzo dużo czasu spędziłam w szpitalach, bo mam niedoczynność nerek a do tego jeszcze alergia i częste duszności takie że serduszko potrafiło stanąć. Trochę z tego wyrosłam😉 ale został lęk przed igłami. W szpitalach często miałam wkłucia i po czasie robiły się zrosty, więc ciężko było się później już wkłuć. Źle mi się to wszystko kojarzy i teraz na starość boje się panicznie igieł jak cholera. Pozwalam jedynie mamie😁 A że mama specjalista neonatologii i kłuje takie maluszki najmniejsze z maluszków to robi to rewelacyjnie i uwielbiam ją za to😁 Jak mam zrobić jakiekolwiek badania to właśnie ona w domu mi pobiera krew i zawożę tylko do lab na gotowo już próbki😅
Ja nawet za dzieciaka się nie dawałam mamie kłuć, mogły koleżanki z jej pracy, byle nie ona
 
reklama
Bardzo fajny doktor i to w dodatku na nfz! :D Wyslal mnie najpierw na ocenę wielkości pecherzyka ciążowego, które mam mieć we wtorek, a w piątek za tydzień do niego znów przyjść. Bo się okazuje ze jest to jeszcze młodsza ciąża którą bardzo szybko wyłapałam. Liczyliśmy ze wedlug kalendarza rozpoczęłabym 6+3 dni, ale zdecydowanie nie. To moze byc początek 5 tygodnia. 😅
 
Do góry