reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Witam nowe mamuśki, super że nas coraz więcej, ja mam wstępnie termin na 23 czerwca więc już myślałam że zostanę sama na końcu [emoji846] a tu już prawie wszystkie dziewczyny po pierwszych wizytach [emoji16]
 
reklama
Też czytałam że zarodek pojawia się powyżej 10 tys ale to też nie zawsze, każda z nas jest inna
Mam znajomą co zarodek pojawił się dopiero ok 40 tys i wszystko ok aktualnie mała ma roczek [emoji3059]
w końcu ciąża to nie matematyka ;) @Jetkaa gościu pewnie zaraz się pojawi ;)
 
Hehehe dzięki dziewczyny że mnie ogarniacie dziś 😅 normalnie mam tak gorszy dzien że jestem cały dzień na nie 😅 jak dziecko normalnie 😅 pisałam z moim ginekologiem i też mówił że jest ok i że widzimy się za 2tyg 😅on łatwo ze mną nie będzie miał bidny hehe 😅
 
Nie przejmuj się mój lekarz te ma ze mną wesoło [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Hehehe dzięki dziewczyny że mnie ogarniacie dziś [emoji28] normalnie mam tak gorszy dzien że jestem cały dzień na nie [emoji28] jak dziecko normalnie [emoji28] pisałam z moim ginekologiem i też mówił że jest ok i że widzimy się za 2tyg [emoji28]on łatwo ze mną nie będzie miał bidny hehe [emoji28]
 
Cześć Dziewczyny 🙂
I ja się z Wami przywitam. 👋
Termin według OM wypada na 21 czerwiec. Pierwsza wizyta dopiero przede mną 28.10.
Mam za sobą 3 poronienia na przełomie 8-9 tygodnia. Bardzo się stresuje czy tym razem będzie wszystko dobrze. Obecna ciąża na wlewach z intralipidu, immunoglobulin, clexane, acard i duphaston.
I oby do czerwca 😉
Hejka ♥️ wszystko będzie dobrze trzeba być dobrej myśli i uzbroić się w gigantyczna cierpliwość 🙈
Odebrałam wynik hcg 19.10- 4235.10
22.10 - 9153.70 lekarz napisał że dobry przyrost😇 tylko dlaczego przy takim wyniku nie było widać zarodka.. Ehhh..
Kochana z tego co wiem to zarodek widać powyżej 10tys 😉 także spokojnie jesszy zobaczysz swoją wyczekana kropkę z serduszkiem ❤️❤️❤️❤️
 
kurcze, ja się na to nastawiam w listopadzie. Jedziemy do teściowej z nowiną i odwiedzinami na dwa tygodnie. I ja już słyszę to wciskanie we mnie jedzenia. Ona normalnie lata z talerzami, jakbyśmy się głodzili i nie umieli zrobić nawet kanapek, a co dopiero będzie teraz. I już słyszę, te wszystkie "muszę"...
Jakbym widziała moja teściowa . Każe nam słoiki zabierać do domu gdzie mi jej przetwory nie smakuja
 
moja mama się po prostu nie muszę doczekać, zresztą ona zawsze mi dawała dużo swobody. Więc nawet sama o nic nie pyta. Za to teściowa ma nad chyba za jakiś nieudaczników. A zarabiamy grubo powyżej średniej...
Niee. To raczej nie to. Za bardzo po prostu jest nadopiekuńcza. Moja tesciowa np. ma mojego meza jako jedynaka. Straciła ciąże przed nim i w ogóle jak sie starała o niego to ryczała jak widziała inne kobiety w ciąży. Do tego jak zaszła w ciążę to leciała do lekarza co tydzień mimo ze doktor zapewniał ze wszystko w porządku jest 😅
 
reklama
Do góry