reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja tez bym chętnie do prywatnej dołączyła :)

Przedwczoraj starszy syn wrocil ze szkoły z wymiotami, przeleżał do wczoraj, wczoraj było ok, w nocy młodszy biegunka 🙈 idę po nifuroksazyd w razie czego . Oby reszty nie złapało , bo się załamie
 
Kurcze powiem wam że mam na ogół spokojna prace ale dzisiaj tak mi szef podniósł ciśnienie że myślałam że go rozniose i aż mnie brzuch rozbolał . Mam nadzieję że maluchowi krzywdy nie zrobiłam . Muszę się uspokoić. Za dwa tygodnie zamierzam dopiero w pracy powiedzieć ze jestem w ciąży i mam nadzieję że go ładnie zaskoczę 🤣
 
Kurcze powiem wam że mam na ogół spokojna prace ale dzisiaj tak mi szef podniósł ciśnienie że myślałam że go rozniose i aż mnie brzuch rozbolał . Mam nadzieję że maluchowi krzywdy nie zrobiłam . Muszę się uspokoić. Za dwa tygodnie zamierzam dopiero w pracy powiedzieć ze jestem w ciąży i mam nadzieję że go ładnie zaskoczę 🤣
Co zrobił?
 
Powodzenia na wizytach laski! [emoji3590]

Zacznę dziś robić listę pod prywatna grupę i wyślę do założenia [emoji4] @Hmmmm podtrzymujesz że chcesz być moderatorka? [emoji4]

Dziewczyny, proszę żebyście mi polubiły ten post te które chcą dołączyć [emoji4] myślę że założyłabym kryterium żeby było tutaj na forum mam czerwcowych minimum 15 wypowiedzi (mysle że to już świadczy o jakims zaangażowaniu a nie jest to nie wiadomo ile). Bedzie ok?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Powodzenia na wizytach!

@PsychoPatka91 mogłabyś zmienić mi datę prenatalnych? Idę jednak 24.11

Odnośnie detektora to chcę go kupić bo w ciąży z córką miałam sytuację, że dość długo nie czułam ruchów i pojechałam do szpitala. Gdybym miała wtedy detektor to oszczędziłabym sobie stresu.
Pod koniec ciąży miałam przez chwilę detektor ale był beznadziejny - firma Summer. Nie kupujcie tego bo nic się nie dało wyłapać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry