reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Z pierwszym synem miałam termin na drugi koniec sierpnia, urodziłam 4 lipca. Z drugim koniec sierpnia urodziłam 18 lipca, trzeciego termin na październik, urodzony 6 sierpnia, córa. Termin na koniec listopada, urodzona 20.10 🙈
 
Ale faktury sprzedażowe ktoś wystawia w Twoim imieniu? Może masz możliwość zatrudnienia kogoś na kilka godzin w miesiącu na zwolnieniu?
Te usługowe ja wystawiam (pozostałe są automatycznie wystawiane przez program), bo jeszcze nie jestem na zwolnieniu i właśnie zastanawiam się, jak to rozegrać. Prawdopodobnie wejdzie właśnie opcja z zatrudnieniem kogoś ;)
Dzięki dziewczyny za wskazówki, będę myśleć.

Fajne macie te bobaski na zdjęciach :D Ja dzisiaj byłam na prywatnej wizycie i na ekranie w trakcie badania wszystko pięknie widziałam, a po wyjściu z gabinetu jak spojrzałam na zdjęcie, to wyglądało jak pusty pęcherzyk z niewyraźnym obrysem dziecka 😑 Trochę szkoda, bo jednak fajnie mieć takie rzeczy na pamiątkę i też chciałam, żeby mąż mógł zobaczyć, a tu lipa...

Zapisałam się na prenatalne na 14 grudnia :) To już niedługo i w końcu będę mogła odetchnąć z ulgą, chociaż już od kilku dni czuję spokój.

Zaczęłam sobie też przeglądać różne wyprawkowe rzeczy, bo to takie przyjemne :D I mam pytanie - zbliża się black friday, więc pewnie będzie sporo promocji. Planujecie jakieś zakupy? Jak macie coś na oku, to możecie się podzielić 🙏 Wiem, że to jeszcze wcześnie, ale jak będą fajne obniżki to aż żal nie skorzystać.
 
Te usługowe ja wystawiam (pozostałe są automatycznie wystawiane przez program), bo jeszcze nie jestem na zwolnieniu i właśnie zastanawiam się, jak to rozegrać. Prawdopodobnie wejdzie właśnie opcja z zatrudnieniem kogoś ;)
Dzięki dziewczyny za wskazówki, będę myśleć.

Fajne macie te bobaski na zdjęciach :D Ja dzisiaj byłam na prywatnej wizycie i na ekranie w trakcie badania wszystko pięknie widziałam, a po wyjściu z gabinetu jak spojrzałam na zdjęcie, to wyglądało jak pusty pęcherzyk z niewyraźnym obrysem dziecka 😑 Trochę szkoda, bo jednak fajnie mieć takie rzeczy na pamiątkę i też chciałam, żeby mąż mógł zobaczyć, a tu lipa...

Zapisałam się na prenatalne na 14 grudnia :) To już niedługo i w końcu będę mogła odetchnąć z ulgą, chociaż już od kilku dni czuję spokój.

Zaczęłam sobie też przeglądać różne wyprawkowe rzeczy, bo to takie przyjemne :D I mam pytanie - zbliża się black friday, więc pewnie będzie sporo promocji. Planujecie jakieś zakupy? Jak macie coś na oku, to możecie się podzielić 🙏 Wiem, że to jeszcze wcześnie, ale jak będą fajne obniżki to aż żal nie skorzystać.
Ja się zastanawiam nad zakupami 🙈 miałam zacząć szaleć od stycznia bo w grudniu jednak dużo wydatków, święta... Ale nie wiem czy się powstrzymam, te promocje tak kuszą! Tylko nie wiem czy ryzykować i czy płeć się sprawdzi z tym co dziś usłyszałam 😅
 
reklama
Te usługowe ja wystawiam (pozostałe są automatycznie wystawiane przez program), bo jeszcze nie jestem na zwolnieniu i właśnie zastanawiam się, jak to rozegrać. Prawdopodobnie wejdzie właśnie opcja z zatrudnieniem kogoś ;)
Dzięki dziewczyny za wskazówki, będę myśleć.

Fajne macie te bobaski na zdjęciach :D Ja dzisiaj byłam na prywatnej wizycie i na ekranie w trakcie badania wszystko pięknie widziałam, a po wyjściu z gabinetu jak spojrzałam na zdjęcie, to wyglądało jak pusty pęcherzyk z niewyraźnym obrysem dziecka 😑 Trochę szkoda, bo jednak fajnie mieć takie rzeczy na pamiątkę i też chciałam, żeby mąż mógł zobaczyć, a tu lipa...

Zapisałam się na prenatalne na 14 grudnia :) To już niedługo i w końcu będę mogła odetchnąć z ulgą, chociaż już od kilku dni czuję spokój.

Zaczęłam sobie też przeglądać różne wyprawkowe rzeczy, bo to takie przyjemne :D I mam pytanie - zbliża się black friday, więc pewnie będzie sporo promocji. Planujecie jakieś zakupy? Jak macie coś na oku, to możecie się podzielić 🙏 Wiem, że to jeszcze wcześnie, ale jak będą fajne obniżki to aż żal nie skorzystać.
dla mnie jeszcze za wcześnie na zakupy. Planowałam kupić ekspress do kawy na black Friday, ale mnie teraz odrzuca, a mężowi gastolog zabronił na dłuższy czas, więc nici z zakupów 😂
 
Do góry