reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

A mam w sumie pytanie do dziewczyn, które są w okolicach prenatalnych. Czy wam coś lekarz mówił, że na badanie dobrze mieć pełny pęcherz? Ja normalnie zawsze idę się wysikać przed badaniem, ale czytałam coś w necie i trafiłam na taką informację w przygotowaniu do prenatalnych. Mowili wam coś o tym lekarze?
Nie.... Mi lekarz podczas badania powiedział żeby opróżnić pęcherz bo nie będzie nic widział 😉
 
reklama
A czy w sumie widać na USG, że to już łożysko odżywia? (Od kiedy niweluje się ryzyko, że ciałko żółtkowe przestało już pracować, a łożysko nie wyrobiło się z przejęciem funkcji?)
 
No nie wytrzymam 🥴 chciałam oszukać samą siebie i poszłam spać przed 22, zeby później nie przewracać się znow z boku na bok do 2 i co 🤷‍♀️ zasnęłam fajnie a teraz już przeniosłam się na kanapę bo od 1 nie śpię 🥴 odpale sobie zaraz tv, ale nie wiem co mi się z tym spaniem porobiło 🙈
 
No nie wytrzymam [emoji3061] chciałam oszukać samą siebie i poszłam spać przed 22, zeby później nie przewracać się znow z boku na bok do 2 i co [emoji2368] zasnęłam fajnie a teraz już przeniosłam się na kanapę bo od 1 nie śpię [emoji3061] odpale sobie zaraz tv, ale nie wiem co mi się z tym spaniem porobiło [emoji85]
Mam tak samo.. to co oglądamy? [emoji6]
 
Migdały ponoć są dobre do zamiany przy chęci podjadania. Ochota na słodkie może pojawiać się przy obniżonym poziomie cynku, a migdały mają go sporo
ja nie lubię migdałów, suszonych owoców ani nic z tych rzeczy.
Jak byłam w pierwszej ciąży i chciałam być super mega fit to kupiłam sobie suszone morele i miałam je jeść w zamian za słodycze. O zgrozo! Do tej pory mam gęsią skórkę na samą myśl 🤢 najgorsze jest to że kupiłam tego całą reklamowe i zjadłam z tego chyba 2, resztę poszło do smieci 🙈
 
A mam w sumie pytanie do dziewczyn, które są w okolicach prenatalnych. Czy wam coś lekarz mówił, że na badanie dobrze mieć pełny pęcherz? Ja normalnie zawsze idę się wysikać przed badaniem, ale czytałam coś w necie i trafiłam na taką informację w przygotowaniu do prenatalnych. Mowili wam coś o tym lekarze?
U mnie nic lekarz na ten temat nie wspomniał, a gdyby to było mega ważne to myślę żeby powiedział.
A ja mam pytanie odnośnie testu pappa i bhcg. Nie chciałam go robić ale lekarz zalecił do USG zrobić ten test. Orientujecie się ile on kosztuje? U mnie robi tylko jedno laboratorium i tak się zastanawiam jak to jest u Was.
 
O, dobrze wiedzieć że nie jestem sama [emoji16] ja właśnie zobaczyłam odcinek na dobre i na złe z wczoraj, teraz już nie mam pomysłu na siebie [emoji85]
Ja w końcu puściłam Licyfera na Netfloksie.. padłam około 4.. może trzeba się więcej dotlenoac przed snem? Jiz sama nie wiem..
 
Hej myślicie ze moge wziac zwykle tabletki ziołowe na uspokojenie? Po latach mialam napad nerwicowy w srodku nocy, drgawki, i boje sie ze to moze wywołać skurcze. Moj lekarz do grudnia jest niedostępny
 
reklama
Wzięłam wczoraj 8 jednostek więc zobaczymy zaraz wynik.

Detektor mam od 1 ciąży (ta jest 3) i kupiłam go używanego na allegro za 40 zł wtedy oraz pożyczyłam już na 3 ciaze dalej i jest to rzecz która polecam zawsze 😁

Lunka super że wszystko ok!

Ja w pon krwawilam z nadrzerki właśnie bo mi cytologię pobierał.

Prenatalne mam w sobotę po9.

Magdalena robiłam te badania w 1 ciąży i teraz we wtorek. Koszt to okolo300 zł. Zależy od przychodni. Ja mam to akurat w pakiecie ubezpieczeniowym(mąż płaci w pracy 100 zł miesięcznie za naszą 4 i aktualnie korzystam w tym z diabetologa i Endo co chwile też a jedna wizyta to 200 zł by była także uwielbiam ten pakiet).

Ja jestem bardzo serialowa i netflixa np dużo seriali lubię jakbyście chciały coś hehe ostatnio oglądałam tam Sprzątaczkę. Fajne

co do diety to aktualnie mam -1kg no i uważam co jej od ponad miesiaca
 
Do góry