reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Aaaa miałam pytać. Sprawdzalyscie teroie płci co do położenia dzidzia w macicy do 9tc? Ja pamiętam że jak sprawdzalysmy ze znajomymi to się sprawdzalo
 
reklama
Dają, dają [emoji6] Na prenatalnych dają masę zdjęć z wizyty
Mam nadzieję. Mąż widział tylko zdjęcia od naszego gina, z każdej wizyty 1.
Wczoraj mnie pytał, kiedy będzie można czuć ruchy maluszka na zewnątrz. A to jeszcze sporo czasu.
Mówimy o maleństwie on, bo mamy wrażenie, że jednak chłopczyk tam jest.. niebawem będziemy wiedzieć [emoji3][emoji173]
 
U mnie w luxmed jest tak że jak nie ma w mieście to biorę fakturę i mi wracają całość jak mam coś w pakiecie
Oooo prowadzisz ciążę w luxmedzie? Ja nie i zastanawiam się czy mimo wszystko na kartę ciąży w luxmedzie mogę sobie wykonywać badania np z krwi? Orientujesz się może? ☺️
 
Seriale np:Sprzątaczka,Workin moms, good girls, sposób na morderstwo,the 100, znaki, lockey &key,Emily in Paris,gambit królowej,prokurator,new Amsterdam,niewinny,kasztanowy ludzik,ty, sky rojo, oczywiście dom z papieru, i długo mogę wymieniać😅 zależy co lubisz. Filmy też fajne mają jak Ojcostwo np tak na szybko mówiąc pierwsze z brzegu.
Dzieki napewno skorzystam 😀
 
Hejka mam prośbę podeśle mi ktoś link do czerwcowe mamusie 🙈❤️
Aktualizuje dane ...
Byłam dziś na wizycie z USG 11+6 dzidziuś nadrobił kilka dni 😊
Migneło nam przed oczami co nie co u naszej dzidzi więc mamy na 90% synka 😎♥️
3.12 badanie prenatalne więc pewnie już będzie 99% pewności 😊
Czuję się dobrze tylko nie mam kiedy was nadrobić bo pracuje głównie na odpoludnia 😏

Dziś mam wolne więc staram się nadrobić 😔
 
Oooo prowadzisz ciążę w luxmedzie? Ja nie i zastanawiam się czy mimo wszystko na kartę ciąży w luxmedzie mogę sobie wykonywać badania np z krwi? Orientujesz się może? ☺️
prowadzę głównie na NFZ ale mój lekarz ma podpisane też z Luxmed więc dał mi skierowanie bo mam to w pakiecie. My mamy wydruk co mamy w pakiecie swoim zawarte. Mąż w pracy takie coś dostał każde badanie rozpisane i jaki lekarz też. Na luxmed chodzę do endo i do diabetologa tylko i wylacznie.

A badania krwi czy nawet wymaz z nosa córce kiedyś robiłam i tam gdzie oni mieli podpisane z placówką nie chcieli 8 miesięcznej wtedy dziewczynce pobrać patyczkiem z nosa wymazu więc pobrali gdzie indziej a ja im wysłałam fakturę i oddali mi kasę cała na konto
 
Mam nadzieję. Mąż widział tylko zdjęcia od naszego gina, z każdej wizyty 1.
Wczoraj mnie pytał, kiedy będzie można czuć ruchy maluszka na zewnątrz. A to jeszcze sporo czasu.
Mówimy o maleństwie on, bo mamy wrażenie, że jednak chłopczyk tam jest.. niebawem będziemy wiedzieć [emoji3][emoji173]
Wejdź z mężem na badania prenatalne, u mnie lekarze nie robili problemu mimo pandemii. Na zwykle wizyty u gina nie biorę męża do środa, ale na trzech prenatalnych był i widział młodego ☺️
Na zdjęciach to nie to samo, im bardziej będzie „przypominał człowieka” tym z większym rozczuleniem mąż patrzał na monitor.
Ps My byliśmy pewni, ze będzie dziewczynka - każdy mi tak wróżył, sama jakoś „czułam”, ze będzie Ona a tu chłopczyk zaraz przyjdzie na świat 😅
 
reklama
Do góry