reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Hahahaah co ten aliexpress 🤣🤣naprawdę nie wiem dlaczego wyświetliła mi się ta reklama @angeliskax coś dla nas 😂😂
 

Załączniki

  • SmartSelect_20211007-171122_Facebook.jpg
    SmartSelect_20211007-171122_Facebook.jpg
    160,3 KB · Wyświetleń: 73
ja byłam 1 października na becie to też poprosiła mnie o nr telefonu, zapytała czy chce dostać wiadomość o wynikach i dostałam smsa, że wyniki już są, a wcześniej mimo to, że podawałam numer nie dostawałam smsa
Wychodzi na to, że dobrze jest poprosić o opcje SMS :) spróbuję następnym razem
 
U mnie też takie bladziochy [emoji6]
Gratulacje!
Cześć dziewczyny! Dzisiaj zrobiłam test gdyż spóźniała mi się miesiączka i brzuch od 2 tygodni mnie pobolewał. Wróciłam z pracy i zrobiłam test z moczu popołudniowego i bach w niecała minutę 2 kreska. Jestem w wielkim szoku! Zrobiłam tydzień temu z ciekawości ze względu na ból brzuchu test 10dpo i wyszła cień cienia a po pracy widoczna kreseczka ale pod uwagę nie brałam bo za dużo godzin minęło!
 
reklama
Do góry