reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja wczoraj cały dzień miałam zajęcie i starałam się nie myśleć, ale dziś przed wejściem serce biło jak szalone.

Ps. Mam takie zdjęcie , maluch jest uchwycony do góry nogami, 🤷‍♀️
Ja jutro mam urlop, bo mam taką godzinę, że ni jak mi pasuje więc będzie ciężko odgonić myśli 😄 ja to mam ciśnienie zawsze wysokie u ginka 😁

No dla mnie wygląda na chłopca 😀 ale wiadomo, że łatwo się pomylić 😊
 
Ja jutro mam urlop, bo mam taką godzinę, że ni jak mi pasuje więc będzie ciężko odgonić myśli 😄 ja to mam ciśnienie zawsze wysokie u ginka 😁

No dla mnie wygląda na chłopca 😀
Wiem, że się łatwo mówi, ale nie stresujcie się dziewczyny. Mnie tak wczoraj zdenerwowano, że mnie zaraz brzuch bolał.
Na tych zdjęciach wszystko jest możliwe 🙈 ,mam nadzieję że na 16.12 gin dostanie już wyniki z nipt płci dziecka, bo wyniki badań już mamy, tylko u de, tak dziwnie że nie dają ich razem. Tylko każą czekać do 14tc. Przecież w tej próbce krwii się już nic nie zmieni 🤦‍♀️
 
Wiem, że się łatwo mówi, ale nie stresujcie się dziewczyny. Mnie tak wczoraj zdenerwowano, że mnie zaraz brzuch bolał.
Na tych zdjęciach wszystko jest możliwe 🙈 ,mam nadzieję że na 16.12 gin dostanie już wyniki z nipt płci dziecka, bo wyniki badań już mamy, tylko u de, tak dziwnie że nie dają ich razem. Tylko każą czekać do 14tc. Przecież w tej próbce krwii się już nic nie zmieni 🤦‍♀️
Niestety w każdym kraju ta opieka się różni 😏 W sumie jeszcze tydzień Ci został, w takim razie mocno trzymam kciuki, żebyś wszystkiego się dowiedziała ❤️
 
Wiem, że się łatwo mówi, ale nie stresujcie się dziewczyny. Mnie tak wczoraj zdenerwowano, że mnie zaraz brzuch bolał.
Na tych zdjęciach wszystko jest możliwe 🙈 ,mam nadzieję że na 16.12 gin dostanie już wyniki z nipt płci dziecka, bo wyniki badań już mamy, tylko u de, tak dziwnie że nie dają ich razem. Tylko każą czekać do 14tc. Przecież w tej próbce krwii się już nic nie zmieni 🤦‍♀️
Żeby się dało nie denerwować.. ja mam chyba wgl przed wizytami jakiś atak białego fartucha.. ciśnienie wysokie tak że gin kazała w domu mierzyć 4 razy dziennie..🥴 a oczywiście w domu jest idealne 😁 zazdroszczę kobietki po prenatalnych że już macie je za sobą ❤️❤️ musi być pięknie i u całej reszty🙏!! Będziemy za chwilę chwalić się świątecznymi brzuszkami❄️😁😁😍
 
Piękna Rozalka :) jak ogólnie wrażenia? Wszystko na najwyższym poziomie w tym dobre USG? Bo ja też tam jadę ;) już nie mogę się doczekać, ale nerwy biorą powoli górę 🙏🙏❤️
Jestem zachwycona lekarka która robiła mi USG. Panie miłe. 40min robiła USG. I ciągle mówiła co robi, co szuka i czy dobrze wygląda. Po USG skorygowała ryzyko. Mówiła że według niej dzidzia jest idealna.. Nie była nadęta. Była uśmiechnieta i miła. Naprawdę uspokoiłam się jak tłumaczyła wszystko.
 
Jestem zachwycona lekarka która robiła mi USG. Panie miłe. 40min robiła USG. I ciągle mówiła co robi, co szuka i czy dobrze wygląda. Po USG skorygowała ryzyko. Mówiła że według niej dzidzia jest idealna.. Nie była nadęta. Była uśmiechnieta i miła. Naprawdę uspokoiłam się jak tłumaczyła wszystko.
Dostałaś może nagranie? Jest taka opcja? Przez brzuszek USG? Bardzo się cieszę że wszystko ok z maluszkiem 😍😍 możesz świętować kochana 🤗🤗
 
Tak pani doktor sprawdziła ten wyrostek. Nie znam się dokładnie na tym. I powiedziała że po ułożeniu wyrostka stwierdza śmiało że to dziewczynka :) w głębi serca czułam że to dziewczynka. Ale nie chciałam się nakręcać.
Najważniejsze że zdrowa!!! 🥰
A kiedyś któraś mówiła że robi pappa pp to aby dowiedzieć się i wczesnym porodzie.. I np ja zrobiłam pappe. Wystąpienie ryzyka tych 3trisomi mam niskie 1;20000.
A jeżeli chodzi o poród to to też niskie ryzyko wczesnego porodu. Wogole wszystko gra.
 
reklama
Ja miałam USG przez brzuch. Nie mam brzuszka po ciążach. Więc chyba dlatego. I dzidzia była grzeczna więc wszystko dała sobie sprawdzić. Nie nie mam nagrania. Ale słyszałam że dziewczyna pytała się przed USG czy może jej to nagrać. Ona się zgodziła.. Ino trzeba zgłosić przed usg
Dostałaś może nagranie? Jest taka opcja? Przez brzuszek USG? Bardzo się cieszę że wszystko ok z maluszkiem 😍😍 możesz świętować kochana 🤗🤗
 
Do góry