reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Hej dziewczyny :) jestem tutaj nowa, czasem Was „podglądałam” z ukrycia, ale teraz postanowiłam napisać i równocześnie poprosić o radę. Jestem na początku 14 tygodnia ciąży, na USG wszystko w porzadku, wręcz książkowo i na 90% będzie to chłopczyk. Jesteśmy z mężem przeszczęśliwi! Początki ciąży były dość ciężkie, zaczęło się od plamien, niekompetentych lekarzy, przez których płakałam całe dnie, bo odbierali mi nadzieję, aż w końcu trafiłam na takiego, który jest ogromnym wsparciem :) przyjmowałam Luteinę i Duphaston, ale teraz je już powoli odstawiam. Jedna rzecz niestety nie daje mi spokoju, a mianowicie wyniki TSH :( w 9tc było na poziomie 0,1 i lekarz stwierdził, ze po miesiącu je skontrolujemy i powinno wrócić do normy, bo w I trymestrze jest to dość częste. Wczoraj byłam na kolejnej wizycie, zrobiłam oczywiście kontrolne badanie TSH i teraz jest na poziomie 0,03… Mój ginekolog powiedział, żebym za dwa tygodnie zbadała je kolejny raz i do tego jeszcze FT3 i FT4. Jeśli wynik nadal będzie zły, to skieruje mnie do endokrynologa. Ja niestety jestem straszna panikara, już naczytałam się wielu rzeczy w internecie łącznie z historiami poronień… Czy któraś z Was miała może taka sytuacje? Może w poprzednich ciążach? Najchętniej pojechalabym na te badania już jutro, ale z drugiej strony wiem, ze mój ginekolog woli poczekać dwa tygodnie, bo są szanse ze to TSH jednak jeszcze się unormuje. Nie wiem co robić. Mam zamiar dzisiaj do niego oczywiście napisać lub zadzwonić i powiedzieć o moich obawach. Ale chciałam spytac o Wasze doswiadczenia. Z góry dziękuję!
Mi TSH spadało do 12tc. Teraz mam 15tc i już mam ładny wynik 1.5 :)
 
reklama
Pytanie do dziewczyn, które zapisały już się na usg połówkowe. W którym tc będziecie robiły usg? Wstępnie zapisałam jak będę 19t2d ale zaczynam się obawiać, ze może być to za wcześnie.Jak to jest u Was?
 
Pytanie do dziewczyn, które zapisały już się na usg połówkowe. W którym tc będziecie robiły usg? Wstępnie zapisałam jak będę 19t2d ale zaczynam się obawiać, ze może być to za wcześnie.Jak to jest u Was?
21t4d, dr przy prenatalnych powiedziała na kiedy mam się wyznaczyć i tak zrobilam.
 
Tak z ciekawości.. Któraś tak jak ja jara się zmieniającymi się cyferkami? [emoji85] Jakoś tak każdego dnia zaglądam ile już jest i cieszę się z każdego dnia więcej [emoji85][emoji16]Zobacz załącznik 1345205
Co to za super aplikacja? ☺️ Widzę że pokazuje normalnie że 12+4 to 13 tydzień a u mnie 15+5 to nadal piszą że 15 tydzień gdzie tu już prawie 16 skończony :/
 
Pytanie do dziewczyn, które zapisały już się na usg połówkowe. W którym tc będziecie robiły usg? Wstępnie zapisałam jak będę 19t2d ale zaczynam się obawiać, ze może być to za wcześnie.Jak to jest u Was?
Ja 20tc+0 z tego co kojarzę. Tak mi właśnie kazała pani doktor.
 
reklama
Do góry