reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny, ktore sa w 16-16 tygodniu i sa w 2 czy 3 ciazy.... Zaczynacie czuc ruchy? Nie mam jeszcze pewnosci na 100 %, ale wydaje mi sie, ze to juz u mnie❤️ od 2 dni cos mnie tak dotknie, musnie, lekko w jednym punkcie od srodka "dotyka" (nie umiem tego inaczej okreslic). W kazdym razie, wydaje mi sie ze juz cos jest na rzeczy (to moja trzecia ciaza, wiec poprostu wiem, jak to wyglada, w pierwszej bym tego pewnie nie poznala).
Ale to jest fajne❤️
 
Dziewczyny, ktore sa w 16-16 tygodniu i sa w 2 czy 3 ciazy.... Zaczynacie czuc ruchy? Nie mam jeszcze pewnosci na 100 %, ale wydaje mi sie, ze to juz u mnie❤️ od 2 dni cos mnie tak dotknie, musnie, lekko w jednym punkcie od srodka "dotyka" (nie umiem tego inaczej okreslic). W kazdym razie, wydaje mi sie ze juz cos jest na rzeczy (to moja trzecia ciaza, wiec poprostu wiem, jak to wyglada, w pierwszej bym tego pewnie nie poznala).
Ale to jest fajne❤️
Ja jeszcze nie czuję ruchów i raczej długo nie poczuję... Mam łożysko na przedniej ścianie to ponoć sporo amortyzuje ruchy malucha, słyszałam, że zdarzały się przypadki, gdy kobieta wtedy w ogóle nie czuła ruchów malucha prawie do końca ciąży...
Zobaczymy jak będzie w moim przypadku...
 
Dziewczyny, ktore sa w 16-16 tygodniu i sa w 2 czy 3 ciazy.... Zaczynacie czuc ruchy? Nie mam jeszcze pewnosci na 100 %, ale wydaje mi sie, ze to juz u mnie❤️ od 2 dni cos mnie tak dotknie, musnie, lekko w jednym punkcie od srodka "dotyka" (nie umiem tego inaczej okreslic). W kazdym razie, wydaje mi sie ze juz cos jest na rzeczy (to moja trzecia ciaza, wiec poprostu wiem, jak to wyglada, w pierwszej bym tego pewnie nie poznala).
Ale to jest fajne❤️
Możliwe to jest. Sam lekarz mi mówił że w kolejnych ciążach szybciej się czuję.. Mąż pewnie długo nie poczuje. A Ty możesz czuć 😇 sama jestem w 3 ciąży i czekam na czucie
 
Ja jeszcze nie czuję ruchów i raczej długo nie poczuję... Mam łożysko na przedniej ścianie to ponoć sporo amortyzuje ruchy malucha, słyszałam, że zdarzały się przypadki, gdy kobieta wtedy w ogóle nie czuła ruchów malucha prawie do końca ciąży...
Zobaczymy jak będzie w moim przypadku...
Też mam łożysko na przedniej ścianie. Lekarka mówiła że będę czuć później ale nie w środy tylko mój mąż.. Ja mogę czuć normalnie czuć.. I wcześniej. Ale ruchy będą słabiej odczuwalne na zewnątrz jak by
 
A w ogrodach fajnie, widziałam że ktoś pytał, ale nie zacytowałam sobie 🙈😁 syn był zachwycony, trochę już marudził pod koniec bo cały dzień na dworze i cały dzień chodziliśmy, więc był już trochę zmęczony. Właśnie jedynie czego mi brakowało to jakiejś knajpki w środku, gdzie by szło wejść na gorącą herbatkę i się zagrarzać. Napewno wtedy więcej czasu byśmy tam spędzili 😊
 
Dziewczyny, ktore sa w 16-16 tygodniu i sa w 2 czy 3 ciazy.... Zaczynacie czuc ruchy? Nie mam jeszcze pewnosci na 100 %, ale wydaje mi sie, ze to juz u mnie❤️ od 2 dni cos mnie tak dotknie, musnie, lekko w jednym punkcie od srodka "dotyka" (nie umiem tego inaczej okreslic). W kazdym razie, wydaje mi sie ze juz cos jest na rzeczy (to moja trzecia ciaza, wiec poprostu wiem, jak to wyglada, w pierwszej bym tego pewnie nie poznala).
Ale to jest fajne❤️
ja jeszcze daleko w tyle, ale w 1 ciąży czułam ruchy dopiero od 20 tygodnia. Ciekawe jak będzie teraz 😁
 
Dziewczyny
kupiłam ten prenatal duo, bierze któraś z was? Ja chyba bede musiala zmienic na inny, bo 3 tabletki dla mnie to jest dużo... A ja mam przełyk taki, że czuje wszystkie tabletki i mam odruch wymiotny. Chyba wolę jednak przeskoczyć na inne niż się męczyć. [emoji28]
Ja też mam problem z łykaniem tabletek i biorę omegamed Optima forte i mimo że są drogie i trzeba łykać 4tabl to są na tyle małe że mi nie przeszkadzają i przede wszystkim dha jest z wyciągu z alg a nie z ryb, więc nie odbija się ryba [emoji12]
Image.jpeg
 
reklama
Do góry