reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja nie mogę laski. Też chciałam napisać, że byłam na becie. Bo w sumie byłam. Cztery wkłucia, a krew nie chciała w ogóle lecieć 😱 nic, zero. Ani kropelki... Jutro idę jeszcze raz, ale już się boje. Kupiłam po drodze w aptece drugi test ciążowy.
 
Cześć dziewczyny, to i ja się nieśmiało przywitam. [emoji6]
Dziś zobaczyłam dwie kreski na teście. W czwartek powtórzę test, zobaczę, czy kreska ciemnieje a w sobotę sprawdzę hcg. W tym tygodniu niestety nie mam jak podjechać wcześniej.

Mam 28 lat i to będzie moje drugie dziecko. Mam córkę z 1.12.2020 i aktualnie przebywam na rodzicielskim do końca listopada.
Nie wierzyłam, że uda się w tym miesiącu, a tym bardziej, że test już dziś wskaże ciążę (29 dc). Miałam tylko trzy miesiączki po porodzie i bardzo nieregularne cykle.

Jestem jeszcze w szoku, że znowu noszę pod serduszkiem Maleństwo, ale jestem przeszczęśliwa. [emoji3059]

Termin z OM na 7.06.
 
Ja nie mogę laski. Też chciałam napisać, że byłam na becie. Bo w sumie byłam. Cztery wkłucia, a krew nie chciała w ogóle lecieć 😱 nic, zero. Ani kropelki... Jutro idę jeszcze raz, ale już się boje. Kupiłam po drodze w aptece drugi test ciążowy.
Też tak czasami mam, a na dodatek ja z tych mdlejących, więc radośnie to oznajmiam od wejścia :D U mnie czasami pobierają z dłoni.
 
Cześć dziewczyny, to i ja się nieśmiało przywitam. [emoji6]
Dziś zobaczyłam dwie kreski na teście. W czwartek powtórzę test, zobaczę, czy kreska ciemnieje a w sobotę sprawdzę hcg. W tym tygodniu niestety nie mam jak podjechać wcześniej.

Mam 28 lat i to będzie moje drugie dziecko. Mam córkę z 1.12.2020 i aktualnie przebywam na rodzicielskim do końca listopada.
Nie wierzyłam, że uda się w tym miesiącu, a tym bardziej, że test już dziś wskaże ciążę (29 dc). Miałam tylko trzy miesiączki po porodzie i bardzo nieregularne cykle.

Jestem jeszcze w szoku, że znowu noszę pod serduszkiem Maleństwo, ale jestem przeszczęśliwa. [emoji3059]

Termin z OM na 7.06.
Ale będziesz miała wesoło i gwarno! Mam dwie siostry i jesteśmy rok po roku praktycznie - mamy bardzo fajną relację, też chciałabym tak między dziećmi, gdyby się udało.
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży w 2018 roku miałam rozpoznana cukrzycę ciążowa i strasznie się stresuję czy tym razem będzie to samo,tylko od samego początku...w pierwszej ciąży było ok, druga z cukrzyca i teraz na bank mnie nie ominie
 
Do góry