reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Nie, nie dziwny. Jeśli nie widać, obraz USG jest niejasny, to beta może być wskazówką, co się dzieje. Oczywiście, beta rośnie też przy pustym jaju i innych nieprawidłowościach, ale ... @Klaudia126 musi czekać.
Czekam dziewczyny, będę dawać znać co i jak u mnie. Trzymajcie za mnie kciuki ☺️
 
Nie, nie dziwny. Jeśli nie widać, obraz USG jest niejasny, to beta może być wskazówką, co się dzieje. Oczywiście, beta rośnie też przy pustym jaju i innych nieprawidłowościach, ale ... @Klaudia126 musi czekać.
To że musi czekać to wiem to samo napisałam i wiem że jej ciężko . A co do lekarza to moje zdanie tylko ;) ja się z czymś takim nie spotkałam jeszcze ale długa droga przede mną więc wszystko jest możliwe :)
 
Hej dziewczyny🙋🏼‍♀️ Ja standardowo wstałam o 5:00 i już spać nie mogłam. W nocy się budziłam co chwilkę🙄 Taki to już chyba urok szalejących hormonów. Dodatkowo tak łatwo mnie wkurzyć, że szok😅 Nawet jak jadę samochodem i baba mi wyskoczy na drogę to aż mnie z nerwów nosi🤯 To dopiero jest szkoła przetrwania... Kontrola nerwów😅🤣
 
reklama
Hej dziewczyny, witam Was bardzo serdecznie🙂 Z radością dołączę do tej grupy. Według aplikacji jestem w 4 t i 4d c a termin porodu przewidywany na 19 czerwca. To moja pierwsza ciąża i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wizytę u ginekologa mam 26 października.
Nikomu jeszcze z mężem nie powiedIelismy, że spodziewamy się dziecka ... wolimy poczekać.

Pracuję w przedszkolu z grupą kochanych i rozbrykanych 3 latków. Zastanawiam się jak długo mogę pracować aby było to bezpieczne. Narazie czuje się dobrze ale mimo wszystko mam lekkie obawy co do wszystkich chorób, które dzieci w przedszkolu przynoszą. Zobaczę co mi powie ginekolog na wizycie.
Ja też według aplikacji mam na 19 czerwca i 4t + 5d ☺️ a wizytę pierwsza mam 18.10 więc zobaczę co powie:) .
 
Do góry