reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

A zapraszamy Cię. Kiedy wizyta u gin? Bo moze jednak juz byłaś? 😊

Byłam w miniony wtorek, bo miałam zaplanowaną wcześniej wizytę. Było widać pęcherzyk w macicy, ale na razie nic poza tym. Betę oznaczyłam dziś, bo w tym tygodniu planowane badanie kontrolne i na wizytę gin prosiła o jedno oznaczenie.
 
reklama
Super tak! Ja wlasnie tak z moja przyjaciółka bede miala. Cieszy nas ta myśl. Jeszcze sie śmiejemy ze mamy w piatek wizyte razem. Tyle ze ona godzine przede mną 😂🙆‍♀️
Też się cieszę. Nieprzypuszczalam że będę się cieszyć z tego aż tak :) ale jest raźniej naprawdę 😅 teraz nasze rozmowy są tylko o jednym 😅 a najlepiej bo moja siostra u mnie robiła test ciążowy.. Oczywiście wyszły dwie kreski.. Siostra zostawiła test na szafce. Pierwsze była w szoku więc ją pocieszalam.. Test znalazł syn moj7letni i mówi o mamo ciocia ma koronawirusa 😅 bo są dwie kreski😂😂 i każdemu opowiada że ciocia ma covida bo są dwie n kreski 😂😂😂😂 dobrze ze nie każdy zczail o co chodzi 😂😂😂😂
 
No dziwnie tak. Moja siostra z która mam najbliższy kontakt 😅 ja mam synka 7lat a ona 5letniego .co weekend jest u nas i dzieci się bawią a my plotkujemy.. A jak będzie wszystko dobrze to we wakację razem dzieci będą się bawić a my będziemy bawić 😅
Zazdroszczę :) ja niestety nie mam rodzeństwa. Mam duże grono znajomych, ale moim zdaniem to nie to samo :) stad sie tak cięższymy - i marzymy by sie udalo - by syn mial brata lub siostrę :)
 
Ja się tak właśnie nakręciłam na początku wątku. Bo było parę dziewczyn z problemami i jak mnie tylko przestały pewnego wieczoru boleć piersi to autentycznie wpadłam w panikę. Najgorsze jest to, że dałam jej się przelać tutaj. Teraz wiem,
Ja też nie robię bety strasznie mnie to badanie stresuje ... Byłam na USG pecherzyk jest pęcherz żółtkowy też więc moja pani doktor powiedziała że póki co jest wszystko w porządku :) mam do niej pełne zaufanie po moich dwóch straconych ciążach w jednym roku trafiłam do niej i tylko ona wpadla na to żeby zrobić mi rozszerzone badania na toxo , także dała mi wybór mogę zrobić betę ale tylko dla swojej ciekawości albo mogę spokojnie poczekac na USG 14 dni. Co ma być to będzie 👌♥️😌 tego się trzymam po takich przejściach trudno być szczęśliwym i pewnym od pierwszych dni ...
Oj to.prawda, ja po jednej stracie, druga ciąża szczęśliwie zakończona, a teraz trzecia i mam ciągle w pamięci pierwsza stratę i cały czas się nakręcane że to zbyt piękne by mogło być prawdziwe.. dlatego też bety nie robię, bo pamiętam że przy synku wcale nie były jakieś super przyrosty, a synek zdrowy i ciąża wzorowa.
 
To super. Oby w tym tygodniu cos wiecej zobaczyla juz! :D
liczę na to. Na razie nie jestem w stanie jeść. Nie mam wymiotów, ale mam całkowitą niemal utratę apetytu. Dziś specjalnie poszłam po pierogi z mięsem pomimo wczoraj przygotowanego obiadu... I totalnie odrzucilo mnie od kawy, którą wcześniej wypisałam w sporych ilościach.
 
Pisać jak coś się dzieje - ok, byle nie snuć czarnych scenariuszy...
Część z nas już sporo przeszła i się i tak martwi, a dla części kobiet to pierwszy raz - im się przyda błoga nieświadomość :-) (sama ostatnio się śmiałam, że dobrze, że w pierwszej ciąży nie wiedziałam ile może się stać - byłam niebo spokojniejsza) mimo, że na forum też pisały kobiety, które straciły, też pytały o swoje objawy etc...

Mi się dziś pojawił metaliczny posmak w ustach i nie mam pojęcia jak go zbić... Jadłam zimne, ciepłe, słone, słodkie, umyłam zęby, piłam sok... A posmak wraca chwilę po przepłynięciu smaku z jedzenia...
Ja mam cały czas ten posmak. Zaczął się kilka dni przed pozytywnym testem. Znajoma miała go do końca ciąży :/ przez niego nic mi nie smakuje :/
Dziewczyny ja też w tej ciąży zdecydowałam, że nie będę robić bety. Zbyt dużo stresu, myśli... Porównywania. W poprzednich na prawdę dostałam hopla na tym punkcie i co mama szła na dyżur prosiłam, żeby mi betę sprawdziła, aż w końcu dostałam zakaz na betę🤣😉 Czekam do wizyty u lekarza i chyba dzięki temu jestem spokojniejsza🙏 Miałam parę dni temu taka myśl... Że może zrobię betę😅 ale mąż zaraz doprowadził mnie do porządku i skończyły się moje rozkminy🤣
Wystarczą moje przeboje z pobieraniem krwi. Zrobiłam tylko raz betę, przy okazji badania tarczycy. Teraz będę robić tylko to co muszę.
 
A boli Was głowa? Mnie dzisiaj cały dzień i zastanawiam się czy to kwestia kiepskiej pogody czy jeden z objawów ciazy
moze byc i to i to. Ale obstawiam ze pogoda;) Cisnienie ciagle sie zmienia, bo raz jest zimno. Raz chłodno, a raz cieplutko. Oszaleć idzie. Tymvardziej ze teraz ponoc maja być ciepłe dni
 
reklama
Zazdroszczę :) ja niestety nie mam rodzeństwa. Mam duże grono znajomych, ale moim zdaniem to nie to samo :) stad sie tak cięższymy - i marzymy by sie udalo - by syn mial brata lub siostrę :)
Ja pochodzę z rodziny gdzie mam jeszcze 6rodzenstwa 😅
Moja najmłodsza siostra ma 8lat.. Syn mój ma7. Bata syn ma 6.siostry syn ma 5 lat 😅 także nie dość że my jako rodzeństwo jesteśmy zrzyci że sobą. Tak nasze dzieci/kuzynostwo tez sie bardzo kochają.. Wiadomo czasem się pokłócimy.. Ale jednen za drugim w ogień wskoczy. Święta jak są mama nas na raty przyjmuje 😂😂😂 dlatego właśnie też nie chce aby mój syn był Jedynakiem :(
 
Do góry