reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

A Luteina dopochwowo czy pod język? Ja tez nan acard 150 i clexane. One rozzedzaja krew i o wiele bardziej leci z nas. Ja sie przestraszylam 2 tyg temu ze krwawie z pochwy a okazalo sie ze przyg goleniu po prostu sie zacielam i az tak leciało. Wiec jesli masz dopochwowo to moze paznokciem zachacyzlas? Ale oczywiście, jeśli czujesz ze musisz jechac to i tak jedz do szpitala ! Ty musisz byc spokojna.
Pod język.
 
reklama
No to niestety nie ma wpływu na szyjke. Jeśli nie podrażniłas podczas pocierania - ja majac paznokcie zrobione to nie umiem sie nimi obsługiwać 🤭- to niestety nie mam pomyslu :( a jakie masz dawki? Pytanie czy na sor cos moga więcej zrobić? Albo chcesz l4. Bo niestety tam mozna sie zarazić innymi chorobami- nie chodzi mi o covid, tylko przerozne zakazenia gornych dróg oddechowych, gdyz niestety szpitale pękająw szwach. Chyba ze masz osobny ginekologiczny, to bym sie nie przejmowała. A Twoj gin nie ma, prywatnego gabinetu? Badz nie pracuje w jakims szpotalu, by akurat mial dyżur?
 
No to niestety nie ma wpływu na szyjke. Jeśli nie podrażniłas podczas pocierania - ja majac paznokcie zrobione to nie umiem sie nimi obsługiwać 🤭- to niestety nie mam pomyslu :( a jakie masz dawki? Pytanie czy na sor cos moga więcej zrobić? Albo chcesz l4. Bo niestety tam mozna sie zarazić innymi chorobami- nie chodzi mi o covid, tylko przerozne zakazenia gornych dróg oddechowych, gdyz niestety szpitale pękająw szwach. Chyba ze masz osobny ginekologiczny, to bym sie nie przejmowała. A Twoj gin nie ma, prywatnego gabinetu? Badz nie pracuje w jakims szpotalu, by akurat mial dyżur?
Niestety dzwoniłam do ginekologa, nie odbiera:/ on nie pracuje w żadnym szpitalu. Nie wiem co robić bo to jest różowy śluz tylko podczas wizyty w toalecie. Mam wizyte 2 listopada rano więc może poczekam. Chyba że coś by się działo niepokojącego bardziej. To jest w ogóle termin kiedy powinnam mieć okres więc niektórzy twierdzą że wtedy też takie rzeczy się mogą dziać, ale nie mam pojęcia. Jestem po jednej ciąży obumarlej więc swiruje :((
 
Niestety dzwoniłam do ginekologa, nie odbiera:/ on nie pracuje w żadnym szpitalu. Nie wiem co robić bo to jest różowy śluz tylko podczas wizyty w toalecie. Mam wizyte 2 listopada rano więc może poczekam. Chyba że coś by się działo niepokojącego bardziej. To jest w ogóle termin kiedy powinnam mieć okres więc niektórzy twierdzą że wtedy też takie rzeczy się mogą dziać, ale nie mam pojęcia. Jestem po jednej ciąży obumarlej więc swiruje :((
Siedzimy we 2 na wózku i tez ide 2. Listopada. To kladz sie z poduszka pod pupka. I, lez. Jesli bd bole badz więcej czystej krwii. To jedz. Ja mam, na 13 20 i jestwm bliska zawału
 
reklama
Do góry