reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Ja mysla nad zwolnieniem od nowego roku bo musze zamknac wszystko w pracy. Co prawda w pracy juz wszyscy wiedza bo wolałam powiedziec na wszelki wypadek zeby zwolnienie nie bylo zaskoczeniem. Dostalam tez propozycje pracy zdalnej ale skoro coraz ciężej mi sie rano wstaje to chyba bez sensu.
ja mam zamiar w pracy powiedzieć na początku stycznia. Na L4 narazie nie wybieram się i oby mi tylko zdrowie dopisywało to będę pracować nawet do kwietnia-maja. Pracuje prawie cały czas z domu zatem dojazdy mnie tak nie męczą
 
Cześć dziewczyny. Ja jutro mam prenatalne. Wierzę w to że będzie wszystko ok.
O płeć nie będę na razie pytać jeśli lekarz sam nie powie. Bo jednak ostrożnie podchodzę do oceny płci na tak wczesnym etapie. Wole się dowiedzieć jak już lekarz będzie pewny na 100% a nie na 80 czy 90 żebym potem nie musiała się przestawiać z myśleniem ;)
Ze snem teraz mam tak że zasypiam zwykle ok 20-21 jak usypiam dzieci. Zasypiam po prostu razem z nimi. Potem budzę się w środku nocy np ok 1 i nie mogę zasnąć bo już się w sumie dość wyspalam [emoji14] Robię się potwornie głodna, wstaję, jem coś [emoji1787] i rozbudzam się już totalnie. I tak siedzę po nocy do tej 3-4 zanim mi się zachce znów spac. No masakra :p
Na która masz? Ja mam na 12:20 prenatalne jutro, trochę się stresuje.. z drugiej strony dobrze ze wcześniej niż wieczorem, bo bym chyba oczadziała [emoji38]
 
Cześć dziewczyny :)
Jestem w 10 tygodniu i dopiero zaczynam dochodzić do siebie :p od 4/5 tygodnia miałam mdłości, brak apetytu, chęci do czegokolwiek 🙈 jestem przed pierwszym badaniem prenatalnym (za 2 tygodnie wizyta) ale bardzo zastanawiam się nad testem Nifty. Jest ich jednak sporo w internecie i pytanie do dziewczyn które wykonały to badanie z której strony korzystałyście? :)
Ja idę w poniedziałek na nifty pro badanienifty.pl ;)
 
A ja dziś zakupiłam leginsy ciążowe bo wszystkie moje dotychczasowe dresy i leginsy mimo że z wysokim stanem strasznie mnie cisnęły :( Także już mam wygodę i jestem zadowolona [emoji7]
Ja kupiłam w H&M taki zestaw dla ciezarnych: legginsy i zwykla koszulka z długim rękawem z prązkowanej dzianiny, całkiem spoko.
Dzisiaj mam praktycznie płaski brzuch, zupełnie nie widac ze jestem w ciazy [emoji85] a niecałe 2 tygodnie temu miałam taki duży bebzonik, że parter był w szoku. Troche mi smutno, ze zniķł bo nie mam co głaskac [emoji28] a te legginsy ciazowe moge na piersi naciągnąc wiec jeszcze troche w szafie polezą [emoji28]
 
Ja kupiłam w H&M taki zestaw dla ciezarnych: legginsy i zwykla koszulka z długim rękawem z prązkowanej dzianiny, całkiem spoko.
Dzisiaj mam praktycznie płaski brzuch, zupełnie nie widac ze jestem w ciazy [emoji85] a niecałe 2 tygodnie temu miałam taki duży bebzonik, że parter był w szoku. Troche mi smutno, ze zniķł bo nie mam co głaskac [emoji28] a te legginsy ciazowe moge na piersi naciągnąc wiec jeszcze troche w szafie polezą [emoji28]
Ja też wczoraj rano miałam płaski, aż byłam zdziwiona a dziś znów się pojawił 🙈 ale leginsy ciążowe też póki co pod same cycki 😅😅😅 ale przynajmniej nic nie uciska mi żołądka 🥰 właśnie zajrzałam dziś do H&M w poszukiwaniu tych leginsów i omg ile tam pięknych rzeczy dla bejbików 😍😍😍😍
 
reklama
Gratulacje, super zdjęcia :)

Co do szczepienia, mi też lekarz zalecał, będę robić w 16tc, bo dopiero wtedy mija mi 6 miesięcy. Powiedz mi odnośnie przeciwciał, które będziesz badać, to sprawdzasz po to czy przechorowałaś i czy szczepienie jest potrzebne czy sprawdzasz ile masz przeciwciał po szczepionce? Bo ponoć to są 2 różne badania, a sama się zastanawiam czy nie zrobić przed szczepieniem.
To pierwsze, bo ja niestety jestem przed pierwszą dawką.
 
Do góry