reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Witajcie :) jestem Mysia, m 29 lat ,jestem mamą dwóch szkrabów
syn 11lat
Córka 6lat i termin porodu z miesiączki 28.06 lecz z USG 21.06 :) jestem mamą wczesniaczki z 28tc ,także obecna ciaza będzie rozwiązana na pewno szybciej więc się terminem nie sugeruje :) miło was poznać:)

Witaj! :) Oj to wczesny bardzo poród, znasz powód? Jak córka?
Ja nie spotkałam się z tym, żeby lekarz badał przezierność karkową na zwykłym USG, wyłącznie na prenatalnych miałam to sprawdzane.
 
Witaj! :) Oj to wczesny bardzo poród, znasz powód? Jak córka?
Ja nie spotkałam się z tym, żeby lekarz badał przezierność karkową na zwykłym USG, wyłącznie na prenatalnych miałam to sprawdzane.
Ja miałam na kontrolnej wizycie tydzień przed prenatalnym i lekarz przy okazji sprawdzał też przezierność.
 
konflikt serologiczny,tak zdrowa dziewczynka :) ważyła 1500gram 9/¹⁰ pkt appgar :)
No to super waga i punkty jak na ten tydzień!
Ja miałam na kontrolnej wizycie tydzień przed prenatalnym i lekarz przy okazji sprawdzał też przezierność.
Ja wiem, że niektórzy lekarze to sprawdzają na zwykłych wizytach ;) miałam na myśli, że w moim wypadku robiono to tylko na prenatalnych. I szczerze mówiąc dla mnie tak jest lepiej bo nie chcialabym, żeby sprawdzał to lekarz bez certyfikatu FMF. No chyba, że prowadzący go posiada to inna sprawa.
 
Witaj! :) Oj to wczesny bardzo poród, znasz powód? Jak córka?
Ja nie spotkałam się z tym, żeby lekarz badał przezierność karkową na zwykłym USG, wyłącznie na prenatalnych miałam to sprawdzane.
Ha, czyli znowu tak przeczytałam.. oczywiście chodziło mi o to, że lekarz sprawdzał przeziernosc we wcześniejszych ciążach podczas usg.
 
reklama
Do góry