reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Lekarz do,którego chodzę prywatnie na USG za pierwszym razem sam z siebie zaprosił chłopaka,żeby popatrzył.Wszedł patrzył uśmiechał się i do mnie i do dzidzi.Chociaż niunia wtedy jakby zamarła bo zanim przyszedł to podskakiwala sobie A przy nim już nie.Zauwazyłam jakby się chłopak speszył.Na kolejnych USG już nie pytałam czy może wejść A on miał pretensje że ja nie chcę.
 
reklama
Ja mam 20 A on 24.Mam wsparcie w matce.W ojcu też Ale trochę się na niego wypiełam przez to jaki kiedyś był dla rodziny.Ale na wiadomość o dziecku bardzo się ucieszyli.Rodzice partnera też.Zwłaszcza,że urodzi się dziewczynka. Mama partnera pracuje w szpitalu i już zarezerwowała najlepszą salę na cały czerwiec haha.A co do partnera,mam nadzieję, że jeszcze dojrzeje.Jesteśmy młodzi to wszystko jest dla nas nowe.Mysle,że jeszcze wszystko się ułoży.Puki co dla własnego dobra i dzidziusia muszę się nauczyć mieć więcej rzeczy w d... I ustępować.To dobry człowiek tylko ma swoje jazdy jak każdy tylko jeden mniejsze drugi większe.Na pewno nie dam skrzywdzić niuni.A jak będzie świrowac to go kopne w d... I się z naluszkiem wyprowadze.
Wiesz co, tu chyba nie chodzi o wiek, a przynajmniej nie jest to usprawiedliwienie dla takich zachowan... Chyba cos z charakteren nie halo... On ma 24 lata, a nie 16,zeby byc wobec Ciebie takim. Mi jest poprostu smutno jak czytam twoje posty o twoim partnerze. Moge tylko napisac, ze twoje zycie w twoich rekach i to Ty decydujesz, jak ono bedzie wygladalo....
 
O mi to samo powiedziała pielęgniarka w szpitalu. W każdym razie myślę, że to ma zastosowanie jesli coś się dzieje, a nie w momencie jak jest wszystko dobrze :D podobież nie powinno się smyrać noworodka po policzku między karmieniami bo to zachęca do ssania- to też uslyszałam w szpitalu w czasie odwiedzin siostry ;D ja zakochana w maluszku głaskałam sobie jego policzek a położna własnie zwrócila uwagę :D

Noworodek często ssie 20h na dobę więc 🙈🤷‍♀️ a potem zdziwienie, że w PL kp ok 30% matek 🙄
 
Ja mam 20 A on 24.Mam wsparcie w matce.W ojcu też Ale trochę się na niego wypiełam przez to jaki kiedyś był dla rodziny.Ale na wiadomość o dziecku bardzo się ucieszyli.Rodzice partnera też.Zwłaszcza,że urodzi się dziewczynka. Mama partnera pracuje w szpitalu i już zarezerwowała najlepszą salę na cały czerwiec haha.A co do partnera,mam nadzieję, że jeszcze dojrzeje.Jesteśmy młodzi to wszystko jest dla nas nowe.Mysle,że jeszcze wszystko się ułoży.Puki co dla własnego dobra i dzidziusia muszę się nauczyć mieć więcej rzeczy w d... I ustępować.To dobry człowiek tylko ma swoje jazdy jak każdy tylko jeden mniejsze drugi większe.Na pewno nie dam skrzywdzić niuni.A jak będzie świrowac to go kopne w d... I się z naluszkiem wyprowadze.
Ja miałam 18lat jak został pierwszy raz mamą, mój miał 21, nic się samo nie ułoży.. Dziecko w tym nie pomoże.. Wręcz przeciwnie.. Jak się urodzi dojdą Wam problemy.. Zmęczenie które weźmie górę nad emocjami.. U nas na początku było ciężko... Ale razem pracowaliśmy nad tym aby było dobrze.. Wiek tu nie ma nic do rzeczy....
Skoro ma jazdy teraz to teraz go jak to mówisz kopnij.. A nie czekaj jak dziecko się urodzi.. Po co ma dziecko cierpieć.? Nie rozumiem Twojego podejścia.. Skoro możesz coś zmienić to teraz jest najlepszy czas.. Nie jak będzie dziecko.. A sorry 24latek powinien być już ułożony.. A nie czekać na coś co może nie nadejść.. Dziecko nie może być karta przetargową.
 
Moje maleństwo 18+5 tc czuję dosyć słabo ,aczkolwiek kopniaki są już wyczuwalne pod ręką. Ruchy czuję najczęściej wieczorem przed pójściem spać. Jutro mamy wizytę kontrolną , dzisiaj byłam w poradni diabetologicznej - pomimo szalejących cukrów na czczo wszystko jest ok.
03.02 mamy połówkowe badanie. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok i ,że w końcu dowiem się kto u mnie w brzuchu zamieszkał 😉
jakie masz rano cukry?
 
O mi to samo powiedziała pielęgniarka w szpitalu. W każdym razie myślę, że to ma zastosowanie jesli coś się dzieje, a nie w momencie jak jest wszystko dobrze :D podobież nie powinno się smyrać noworodka po policzku między karmieniami bo to zachęca do ssania- to też uslyszałam w szpitalu w czasie odwiedzin siostry ;D ja zakochana w maluszku głaskałam sobie jego policzek a położna własnie zwrócila uwagę :D
a to o policzkach nie słyszałam. Zresztą ja i tak daje smoka to niech sobie ssie. Jak je z cyca to wybudzany smyrajac pod Brada i pod nosem jak więc że zasypia za wcześnie i na pewno nie pojadę w pełni.

Mój mąż miał 25 a nawet nie miał jeszcze jak urodził się pierwszy syn. Później niecałe 27 jak córka. Teraz 30 będzie miał skończone jak urodzi się dziecię. Ja jestem rok starsza. Zachowywał się odrazu dojrzale ale bardzo chcieliśmy dziecko i odrazu po ślubie staraliśmy się i udało się w 1 cyklu.
Całuje brzuch i głaszcze i dzieciaki głaszczą i całują i uwielbiają jak ich kopie😂 no co za radość jest i przychodzą że chcą żeby kopnęło😂bo to niby tak na zawołanie😂😂😂😂

Ja miałam wczoraj połówkowe 19+6 i wszystko super wyszlo
 

Załączniki

  • f20ca641-306d-48fa-be73-7c603067e5ab.jpg
    f20ca641-306d-48fa-be73-7c603067e5ab.jpg
    42,6 KB · Wyświetleń: 65
  • 0205dc44-2390-4c43-9b1a-ccd0937dc7e7.jpg
    0205dc44-2390-4c43-9b1a-ccd0937dc7e7.jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 68
Ja miałam 18lat jak został pierwszy raz mamą, mój miał 21, nic się samo nie ułoży.. Dziecko w tym nie pomoże.. Wręcz przeciwnie.. Jak się urodzi dojdą Wam problemy.. Zmęczenie które weźmie górę nad emocjami.. U nas na początku było ciężko... Ale razem pracowaliśmy nad tym aby było dobrze.. Wiek tu nie ma nic do rzeczy....
Skoro ma jazdy teraz to teraz go jak to mówisz kopnij.. A nie czekaj jak dziecko się urodzi.. Po co ma dziecko cierpieć.? Nie rozumiem Twojego podejścia.. Skoro możesz coś zmienić to teraz jest najlepszy czas.. Nie jak będzie dziecko.. A sorry 24latek powinien być już ułożony.. A nie czekać na coś co może nie nadejść.. Dziecko nie może być karta przetargową.
mówią że pierwszy rok po ślubie i pierwszy rok dziecka to najtrudniejszy czas dla pary. U nas niecały rok po ślubie urodził się syn bo w 1 rocznicę robiliśmy mu chrzest także polecieliśmy z wyzwaniami😂😂 rok po roku"najcięższy rok"
 
No i ja po wizycie. Córka tak skakała że ciężko było cokolwiek obejrzeć 😄 Pani doktor mimo wszystko dopatrzyła się, że prawdopodobnie dzidziuś ma prawostronny łuk aorty i czeka nas jeszcze echo serca. Na szczęście uspokoiła mnie i wszystko wytłumaczyła. Że generalnie nie jest to groźne, tylko kiedy się urodzi, może mieć problem z połykaniem pokarmów stałych. Reszta, w miarę możliwości oglądnięcia, jest w porządku. Mam nadzieję, że na połówkowych uda się więcej zobaczyć i zrobić chociaż fotkę 😉
Aaaa proszę przepisanie mnie z 28 na 24.01 bo mam przeniesione prenatalne 😊
 
No i ja po wizycie. Córka tak skakała że ciężko było cokolwiek obejrzeć 😄 Pani doktor mimo wszystko dopatrzyła się, że prawdopodobnie dzidziuś ma prawostronny łuk aorty i czeka nas jeszcze echo serca. Na szczęście uspokoiła mnie i wszystko wytłumaczyła. Że generalnie nie jest to groźne, tylko kiedy się urodzi, może mieć problem z połykaniem pokarmów stałych. Reszta, w miarę możliwości oglądnięcia, jest w porządku. Mam nadzieję, że na połówkowych uda się więcej zobaczyć i zrobić chociaż fotkę 😉
Aaaa proszę przepisanie mnie z 28 na 24.01 bo mam przeniesione prenatalne 😊
Oby dalsze badania uspokoiły!
 
reklama
Jej zazdroszczę Wam tych kopniaczków ja na razie nic konkretnego nie czuje, jakieś delikatne bulgotanie czasem i już się nie mogę doczekać.. 🙁
Tyle się tu naczytałam o kopniaczkach a ja nawet bulgotania jeszcze nie czuję 🥴 czasami kładę się na plecach, przykładam dłonie do brzucha w różnych miejscach, szukam, pukam i bez odzewu 🙄 na badaniach prenatalnych lekarz mówił że mam łożysko na przedniej ścianie i wysoko 🤷‍♀️ a jutro zaczynam 17 tydzień... Mam nadzieję że niedługo też już coś poczuję 🙈
 
Do góry