reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Tyle się tu naczytałam o kopniaczkach a ja nawet bulgotania jeszcze nie czuję 🥴 czasami kładę się na plecach, przykładam dłonie do brzucha w różnych miejscach, szukam, pukam i bez odzewu 🙄 na badaniach prenatalnych lekarz mówił że mam łożysko na przedniej ścianie i wysoko 🤷‍♀️ a jutro zaczynam 17 tydzień... Mam nadzieję że niedługo też już coś poczuję 🙈
To jeszcze wcześnie nie ma co się przejmować, ja posłuchałam rad i zjadłam wieczorem snikersa, położyłam się, koszulka do góry i czekałam iiii się doczekałam, aż łezka poleciała 🥰 dzidzia kopała było czuć i widać, ale jak tylko rękę przyłożyłam przestawała😄
 
reklama
Tyle się tu naczytałam o kopniaczkach a ja nawet bulgotania jeszcze nie czuję 🥴 czasami kładę się na plecach, przykładam dłonie do brzucha w różnych miejscach, szukam, pukam i bez odzewu 🙄 na badaniach prenatalnych lekarz mówił że mam łożysko na przedniej ścianie i wysoko 🤷‍♀️ a jutro zaczynam 17 tydzień... Mam nadzieję że niedługo też już coś poczuję 🙈
Ja zaczęłam czuć w 18+0 :p na spokojnie 😇 ja ruchy czuje nad spojeniem lonowym
 
Tyle się tu naczytałam o kopniaczkach a ja nawet bulgotania jeszcze nie czuję 🥴 czasami kładę się na plecach, przykładam dłonie do brzucha w różnych miejscach, szukam, pukam i bez odzewu 🙄 na badaniach prenatalnych lekarz mówił że mam łożysko na przedniej ścianie i wysoko 🤷‍♀️ a jutro zaczynam 17 tydzień... Mam nadzieję że niedługo też już coś poczuję 🙈
Ja po 18tc zaczęłam czuć, też mam łożysko na przedniej ścianie, ale brzeżnie. Czuję tylko w granicy do czterech palcy pod pępkiem. Niżej nic.
 
Tyle się tu naczytałam o kopniaczkach a ja nawet bulgotania jeszcze nie czuję 🥴 czasami kładę się na plecach, przykładam dłonie do brzucha w różnych miejscach, szukam, pukam i bez odzewu 🙄 na badaniach prenatalnych lekarz mówił że mam łożysko na przedniej ścianie i wysoko 🤷‍♀️ a jutro zaczynam 17 tydzień... Mam nadzieję że niedługo też już coś poczuję 🙈
Ja też miałam łożysko na przedniej ścianie, nie wiem kiedy przesunęło się na tylną, ale ruchy czuję od koło 20tc... Sporadycznie, ale w zasadzie codziennie coś
 
Tyle się tu naczytałam o kopniaczkach a ja nawet bulgotania jeszcze nie czuję 🥴 czasami kładę się na plecach, przykładam dłonie do brzucha w różnych miejscach, szukam, pukam i bez odzewu 🙄 na badaniach prenatalnych lekarz mówił że mam łożysko na przedniej ścianie i wysoko 🤷‍♀️ a jutro zaczynam 17 tydzień... Mam nadzieję że niedługo też już coś poczuję 🙈
Jak napierwsza ciaze 17 tydzien to bardzo wczesnie na kopniaki. Ja w pierwszej czulam po 20 tygodniu. Masz czas, spokojnie😉🙂
 
Mi się w sobotę wydawało że czuję ruchy, ale od tamtej pory podobne uczucie pojawiło się może ze 2 razy i sama nie wiem, czy to to 😪 na szczęście jutro wizyta, to przynajmniej się dowiem jak się ma ten człowiek zamieszkujący moje podbrzusze. Straszny stres mam przed tą wizytą, bo to połówkowe i się boję że coś wyjdzie poważnie nie tak. Ale trzeba być dobrej myśli. I dowiemy się w końcu płci (mam nadzieję), bo wcześniej bobas nic a nic nie chciał pokazać :D
 
U mnie 19+2 i też daleko jestem od tego, żeby powiedzieć, że czuje..chyba dopiero jak dostanę w żebra i zaboli to uwierzę, że to ruchy :D

Poza tym to ja ciągle czuje swój puls na brzuchu i ewidentnie w rytm mojego pulsu mi faluje, więc dla mnie to też mylące :D
 
reklama
Mi się w sobotę wydawało że czuję ruchy, ale od tamtej pory podobne uczucie pojawiło się może ze 2 razy i sama nie wiem, czy to to [emoji25] na szczęście jutro wizyta, to przynajmniej się dowiem jak się ma ten człowiek zamieszkujący moje podbrzusze. Straszny stres mam przed tą wizytą, bo to połówkowe i się boję że coś wyjdzie poważnie nie tak. Ale trzeba być dobrej myśli. I dowiemy się w końcu płci (mam nadzieję), bo wcześniej bobas nic a nic nie chciał pokazać :D
Tak może być, spokojnie. Wystarczy, ze bobo obróci się w str łożyska i po nim bryka.
 
Do góry