reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
My już jesteśmy po szkole rodzenia, czekamy na ostatnie bloki dodatkowe - będziemy mieć w piątek i wtorek i jeszcze jeden blok w marcu... Spotkania po 3-4h było ich 6 i jeszcze 3 dodatkowo.
Wolałam mieć to ogarnięte wcześniej niż później.
Dla mnie 30tc byłby zdecydowanie za późno
 
Dziewczyny czy Was też tak okropnie bolą plecy? Ja po nocach nie spie, ułożyć się nie mogę a na prawej stronie to już wg boli.. Nie wiem co robić bo już z siedzeniem i schylaniem mam problem..😭
 
Dziewczyny czy Was też tak okropnie bolą plecy? Ja po nocach nie spie, ułożyć się nie mogę a na prawej stronie to już wg boli.. Nie wiem co robić bo już z siedzeniem i schylaniem mam problem..😭
Trzeba leżeć i się nie przemęczać.mi czasami wieczorami ciężko się podnieść po telefon
 
Dziewczyny czy Was też tak okropnie bolą plecy? Ja po nocach nie spie, ułożyć się nie mogę a na prawej stronie to już wg boli.. Nie wiem co robić bo już z siedzeniem i schylaniem mam problem..😭
Właśnie się miałam zapytać o to samo. Mnie dzisiaj bardzo bolą plecy. Wydaje mi się że za dużo od siebie wymagam bo przecież samo się nic nie zrobi. Trochę sprzątania, obiad , spacer z dzieckiem i dzisiaj klapa. Kurcze do końca jeszcze tyle czasu a mi też już ciężko a w domu generalny remont. Podobno plecy z każdą ciąża bardziej bolą więc nie chce myśleć co może być za miesiąc u mnie...
 
Mnie też bolą plecy od początku ciąży w zasadzie...

A się zastanawiam czy tylko ja w tej ciąży mam takie konkretne zachcianki jak "mam ochotę na coś"... Nie mając nic konkretnego na myśli i nie mogąc znaleźć na co mam ochotę 🤣🤪
 
Dziewczyny czy Was też tak okropnie bolą plecy? Ja po nocach nie spie, ułożyć się nie mogę a na prawej stronie to już wg boli.. Nie wiem co robić bo już z siedzeniem i schylaniem mam problem..😭
W niektórych pozycjach też mnie bolą plecy.
Jeżeli chodzi o noc to śpię z poduszką w kształcie litery C i raczej wtedy jest ok 😉
Mnie też bolą plecy od początku ciąży w zasadzie...

A się zastanawiam czy tylko ja w tej ciąży mam takie konkretne zachcianki jak "mam ochotę na coś"... Nie mając nic konkretnego na myśli i nie mogąc znaleźć na co mam ochotę 🤣🤪
Też mam takie zachcianki 🤣 o ile na początku ciąży wiedziałam konkretnie co chce zjeść, tak teraz w ogóle nie mam pojęcia 🙄
 
Mnie też bolą plecy od początku ciąży w zasadzie...

A się zastanawiam czy tylko ja w tej ciąży mam takie konkretne zachcianki jak "mam ochotę na coś"... Nie mając nic konkretnego na myśli i nie mogąc znaleźć na co mam ochotę 🤣🤪
Też mnie to męczy 🤣zjadła bym coś, co nie wiem jak wygląda, jak smakuje i co to jest 🥰ale to bym zjadła 😅 ja zaraz opedzluje big maka 🤣
 
Też mi się zdarza mówić "mam na coś ochotę, ale nie wiem na co"😁 ale są też produkty które na samą myśl ślinka mi leci. Już dłuższy czas mam jazde na maliny i borówki prawie codziennie jem a do tego teraz doszły śliwki 😁 pycha... A dzisiaj to ful serwis bo jeszcze mieszanka owocowa Hortex😁 w poprzedniej ciąży jadłam codziennie banany i lody kaktusy. W takim samym czasie chodziłam w ciąży co teraz i pani w sklepie się śmiała bo mąż wszystkie kaktusy wykupował😁
 
reklama
Jak bolą plecy, to brak ruchu niekoniecznie może być dobrym rozwiązaniem. Może wręcz nasilić dolegliwości. Ważne jest, aby wszystko tam rociagać, przygotowywać na późniejszy okres ciąży i porod. Wiadomo, że nie należy się przemęczać, ale leżenie plackiem to zły pomysł. Polecam jogę dla kobiet w ciąży (np. na YouTube są filmiki z Małgorzatą Mostowską).
 
Do góry