reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Js dostałam od siostry 4mums ale okaże się czy i ile bedzieny go użytkować. Wolałabym unikać takich rzeczy, ale s jeśli mała będzie lubić to pewnie czasem wsadzimy [emoji4] dostawkę planujemy pożyczyć od znajomych [emoji4]
 
Ja zamiast bujaczka nastawiam się na matę edukacyjną, jak przy pierwszym dziecku.
Tak, u nas też mata będzie, tylko mam właśnie dylemat. Bo kupiliśmy taką typową z pałąkiem i zabawkami, ale czy ona się nadaje od razu od urodzenia? Czy lepiej najpierw zainwestować w te puzzle piankowe?
 
Tak, u nas też mata będzie, tylko mam właśnie dylemat. Bo kupiliśmy taką typową z pałąkiem i zabawkami, ale czy ona się nadaje od razu od urodzenia? Czy lepiej najpierw zainwestować w te puzzle piankowe?
Pałąki można dostawić później... Ja tam pewnie rozstawie z pałkami,ale my będziemy mieć i bujaczek i matę... Przy córce oba się przydały teraz też mam taką nadzieję 🤣
 
Ja zamiast bujaczka nastawiam się na matę edukacyjną, jak przy pierwszym dziecku.
U nas mata też będzie. Ale z doświadczenia po starszych, nie chcę zostawiać malucha bez opieki na ok 10-15 minut, jak będę np kąpać starsze dzieci, czy sama brać prysznic. Poprzednio korzystaliśmy z maty prawie cały czas, jak byliśmy w domu. Ale leżaczek też potrzebny 😁 to będzie nasze 3 dziecko, ale mąż często ma jakieś delegacje i zostaję sama.
 
U nas nie ma nawet miejsca żeby położyć matę.Ale jak będzie trzeba to poszukamy większego mieszkania i kupimy matę.Ja mam dziewczyny do was pytanie.Przy dzisiejszym prysznicu zauważyłam,że z piersi wyciekła mi lepka biała kropelka.Zaniepokoiło mnie to.Co to może być i czy jest groźne?
 
U nas nie ma nawet miejsca żeby położyć matę.Ale jak będzie trzeba to poszukamy większego mieszkania i kupimy matę.Ja mam dziewczyny do was pytanie.Przy dzisiejszym prysznicu zauważyłam,że z piersi wyciekła mi lepka biała kropelka.Zaniepokoiło mnie to.Co to może być i czy jest groźne?
To pewnie siara całkowicie normalne.
 
reklama
Gdy chodzę bądź stoję mam ciągle uczucie parcia na pęcherz i chęci iść siuku nie wiem czy to przez te bakterie w moczu czy może to normalny objaw na tym etapie ciąży 23tydz? Jak to u was wygląda
 
Do góry