reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Dziewczyny widziałam że zaczelyscie robić listę czerwcówek na górze postu, a może uzupełnić ją w przewidywalny termin porodu? U mnie termin z OM nijak ma się do rzeczywistego bo to różnica prawie 10 dni, wiemy na pewno że owulacja była dużo później niż powinna być :/ a jak dostaniemy zamknięty wątek to można rozszerzyć o ilość dzieci, miasto w którym mieszkamy itp :)
Możemy zrobić jak chcemy, ale proponuje jeszcze trochę poczekać, bo jeszcze trochę nas na pewno dołączy i jak przeniesiemy się gdzieś na bezpieczniejsza forum to uzupełnimy resztę danych. Taka jest moja propozycja 😊
 
reklama
Powiem Wam dziewczyny tak, każdy organizm jest inny. Beta jak nie ma 66% przyrostu to nie nastawiajcie się, że będzie dobrze. Do tego dochodzą brązowe plamienia, ciągnięcia w jajnikach a raczej pieczenie. Wiem jak to okropnie brzmi ale musicie to wiedzieć i każde słowo " będzie dobrze" jest najgorszym tekstem jaki można drugiej kobiecie napisać.. Wiem, przechodziłam i nie życzę tego najgorszemu wrogowi.
 
Ja właśnie się dowiedziałam ze będę musiała wyrobić 3 miesiące praktyk 🤷🏼‍♀️ muszę załatwić to na lewo niewyobrazam sobie od września mimo macierzyńskiego latać po szkołach czy przedszkolach a niemowlę w domu. Z reszta na macierzyńskim nie wiem czy można coś takiego świadczyć?
 
ja miałam taka bete w maju ☺️ pecherzyk był, pusty. Po tygodniu Beta urosła, ale pecherzyk tej samej wielkości. Krwawienie i poroniłam samoistnie.
Teraz mam przyrost książkowy ✊🏼
Dlatego wiadomo jak to się skończy. Przykro mi to pisać ale trzeba uświadamiać kobiety, że tu na szali jest ich życie..
 
reklama
Do góry