reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Hej 😉 dzisiaj praca 9-17 potem weekend wolny. Znalazłam już na Olx ogłoszenie na moje miejsce pracy - szybko poszło 😅 ale trudno, cieszę się ze jeszcze około miesiąca popracuje i odpocznę psychicznie.
Jutro chyba powiemy rodzicom. Chciałabym to zrobić jakoś oryginalnie ale nie mam pomysłu jak

Kiedyś widziałam filmik, że przyszli rodzice chcą niby zrobić sobie zdjecie ze swoimi rodzicami / przyjaciólmi i zamiast krzyknać cheese przed zdjeciem to krzycza bedziecie dziadkami / jestem w ciazy :) osoba, ktora robi zdjecie tak naprawde to nagrywa wiec jest super pamiątka ;)
 
Kiedyś widziałam filmik, że przyszli rodzice chcą niby zrobić sobie zdjecie ze swoimi rodzicami / przyjaciólmi i zamiast krzyknać cheese przed zdjeciem to krzycza bedziecie dziadkami / jestem w ciazy :) osoba, ktora robi zdjecie tak naprawde to nagrywa wiec jest super pamiątka ;)
widziałam to, tez mi się podoba. Ja bym w sumie jeszcze poczekała ale jeśli dojdzie do nich ze szukają kogoś na moje miejsce pracy to już będzie dziwnie. Mieszkają z dziadkami wiec i oni tez się dowiedzą od razu. Chciałabym poczekać z teściowa i moja druga babcia, bo boje się ze zaraz cała rodzina będzie wiedzieć 🤔
 
reklama
Do góry