reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny ratunku.. nie soie od 4 i ciągle wymiotuje.. masakra mam 10t3d a tu nagle 🤮 myślałam że to już za mną i mnie minie...
 
Właśnie z tego powodu ja kupiłam sobie pakiet medyczny w pzu - co prawda na kazde badanie musze miec skierowanie od lekarza, ale pewnie jak bym podliczyla wszystko (prywatne wizyty, usg, badania) to i tak wychodzi korzystniej zaplacic za pakiet.
Ile zapłaciłaś za ten pakiet?? Jeśli można zapytać :) to jest pakiet na same badania??
 
Hej dziewczyny. U mnie w lab prywatnych tez chyba po 9 zł doliczają i to od dawna.

Ja dziś byłam na NFZ, stresowałam się, bo muszę rano chodzić z młodym 16 mies a nie potrafię prosić o pierwszeństwo a tu ludzie mnie puścili sami ze względu na Tomka nie wiedząc nawet o ciąży 😱
 
Dzień dobry. Dziś ciezki dzień, siedzę na krzywej cukrowej, potem mam wizytę u gina i spodziewam się wyników badania mojego kochanego pieska (tu boję się potwornie i jestem w ogromnym stresie od tygodnia). Oby wszystko poszło pomyślnie.
 
Dziewczyny ratunku.. nie soie od 4 i ciągle wymiotuje.. masakra mam 10t3d a tu nagle 🤮 myślałam że to już za mną i mnie minie...
Współczuję Ci, mi trochę cola pomaga rozgazowana :( mam też kropelki anaketon - pomagają ale nie jakoś "łał" ......ja dzisiaj też już zaliczyłam wymioty z rana, wodą którą w nocy popijam bo mnie suszy...... nie poszłam do pracy, zostałam na zdalnym nie miałam siły się ogarnąć...
 
reklama
Dzień dobry. Dziś ciezki dzień, siedzę na krzywej cukrowej, potem mam wizytę u gina i spodziewam się wyników badania mojego kochanego pieska (tu boję się potwornie i jestem w ogromnym stresie od tygodnia). Oby wszystko poszło pomyślnie.


Trzymam kciuki zatem by wszystko było dobrze z przyjacielem psem 😊
Przede mną też dzisiaj wizyta po pracy...w luxmedzie.. po skierowania na badania, no zobaczymy.. jakoś sceptycznie podchodzę do tej wizyty.... chyba się zraziłam po ostatnim chu..wym USG.. i namawianiu na tą pappe..... 😒

Dziewczyny czy Was też tak cycki bolą? ja od paru dni spać przez to nie mogę normalnie, śpicie w stanikach?
 
Do góry