reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
zastanawia mnie to jak to wygląda? Jak często musisz sobie ją wstrzykiwać? Bardzo to boli? W udo wstrzymujesz?
Ja mam wysoki cukier tylko na czczo dlatego dostałam insulinę na noc. Codziennie o 22 wstrzymuje sobie 6 jednostek w boczną stronę uda. Na początku w ogóle nic nie czułam a ostatnio zaczynam odczuwać lekki ból 😏 przy wkłuciu i potem jak ta insulina się rozprowadza trochę szczypie 😪 Nie wiem dlaczego tak jest ale jutro na wizycie zapytam.
 
Ja mam wysoki cukier tylko na czczo dlatego dostałam insulinę na noc. Codziennie o 22 wstrzymuje sobie 6 jednostek w boczną stronę uda. Na początku w ogóle nic nie czułam a ostatnio zaczynam odczuwać lekki ból 😏 przy wkłuciu i potem jak ta insulina się rozprowadza trochę szczypie 😪 Nie wiem dlaczego tak jest ale jutro na wizycie zapytam.
dzięki za odpowiedź 😊 prawdopodobnie mnie też to czeka, bo na czczo mam ok 90-100, godzinę po posiłku 100-120, ostatnio miałam 140 godzinę po zupie 😳 a godzinę po pączku miałam ok 90, także ja nie rozumiem tego 🤷
 
dzięki za odpowiedź 😊 prawdopodobnie mnie też to czeka, bo na czczo mam ok 90-100, godzinę po posiłku 100-120, ostatnio miałam 140 godzinę po zupie 😳 a godzinę po pączku miałam ok 90, także ja nie rozumiem tego 🤷
Godzinę po posiłku możesz mieć do 140 (załączam foto pomocy która dostałam w szpitalu) wszystko zależy co to była za zupa 🤷🏼‍♀️ ale że po pączku tak mało to aż zazdroszczę 🥺 ja mam taką ochotę na słodkie 😭😭😭 ale boję się spróbować 😏
 

Załączniki

  • IMG_20221108_142806_edit_501789001599993.jpg
    IMG_20221108_142806_edit_501789001599993.jpg
    795,4 KB · Wyświetleń: 24
Właśnie zmierzyłam sobie cukier i po dwóch godzinach od zjedzenia kanapki, pół serka wiejskiego z pomidorem i po pączku i mam 87 🤷 ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć o co chodzi?
 
Ja mam wysoki cukier tylko na czczo dlatego dostałam insulinę na noc. Codziennie o 22 wstrzymuje sobie 6 jednostek w boczną stronę uda. Na początku w ogóle nic nie czułam a ostatnio zaczynam odczuwać lekki ból 😏 przy wkłuciu i potem jak ta insulina się rozprowadza trochę szczypie 😪 Nie wiem dlaczego tak jest ale jutro na wizycie zapytam.
Nie powinno boleć, kwestia dobrych igieł :) Mnie tylko zapach insuliny przeszkadzał BARDZO.
 
Cześć Dziewczyny.. wprawdzie ja jestem z majówek, ale też blisko mi do was.. mam termin na 31.05.. czytam sobie niekiedy was tutaj 😄 widzę, że część z was planuje zakup detektora.. Ja mam Jumper 100e.. kupiłam na Vinted za 110zl.. I jedyne co mogę powiedzieć to to, że jeszcze nie wylapałam tętna 🤣 dziś mam 11+0. Także podejdźcie do tego na spokojnie.. niektóre z was wyłapią pewnie po 10t a niektóre będą jak ja musiały sobie troszkę poczekać. Także tak.. detektor pewnie uspokaja ale też można przez niego wpaść w panikę.. dla dziecka niepotrzebną 😒
Pozdrawiam ❤️
Właśnie dlatego nie chce go kupować, rozmawiałam z dziewczynami ze szpitala o tym i same mówily że przez detektor można wpasc w panikę, maja badane tętno przez pielęgniarki detektorem (szpitalnym więc raczej nie badziewie) i same czasem szukają tętna przez parę min.
Znając mnie to będę szukać co chwilę i się nie potrzebnie denerwować
 
Ostatnia edycja:
Nie powinno boleć, kwestia dobrych igieł :) Mnie tylko zapach insuliny przeszkadzał BARDZO.
Właśnie mam jeszcze jedną igłę z tych które dostałam w szpitalu a nowe właśnie do mnie idą. Mam nadzieję, że te nowe będą lepsze 🙄 a jak nie to ja nie wiem 😏 a co do zapachu to faktycznie jest.... specyficzny 😬
 
reklama
Do góry