reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Rozumiem i trzymam w takim razie kciuki za dziewczynkę :D
Ja mam USG z 10+4, crl wskazywał na 10+6 i wydaje mi się, że widać też już na nim płeć - za kilka dni dowiem się czy dobrze typowałam 😅
U mnie też właśnie na USG 2 dni do przodu z crl wychodzi 😁 ale mój gin mówi że patrzymy na OM 🤷🏼‍♀️😅 to dalej zdradź co widać 😁 zobaczymy potem jak przyjdą wyniki czy się pokryją 😁😍
 
reklama
U mnie też właśnie na USG 2 dni do przodu z crl wychodzi 😁 ale mój gin mówi że patrzymy na OM 🤷🏼‍♀️😅 to dalej zdradź co widać 😁 zobaczymy potem jak przyjdą wyniki czy się pokryją 😁😍
W sumie co ginekolog, to inaczej mówi :D ja znam konkretny dzień owulacji i od tego liczę 😅 zaczekam już te kilka dni na wynik potwierdzony w 100%, też liczę na to, że trochę nie mam racji i ten wyrostek płciowy został po prostu niedokładnie uchwycony 😅
 
ooooo kurcze to juz widac tak szybko ? :D ja pierdziu nie no teraz to ja będę nękać mojego gina by tam coś wypatrzył :D haha tez mi sie córka marzy, ale mąż i syn chcą kolejnego chłopaka, zatem w domu jestem sama w moich nadziejach 😂
 
W sumie co ginekolog, to inaczej mówi :D ja znam konkretny dzień owulacji i od tego liczę 😅 zaczekam już te kilka dni na wynik potwierdzony w 100%, też liczę na to, że trochę nie mam racji i ten wyrostek płciowy został po prostu niedokładnie uchwycony 😅
Kurcze czekam z niecierpliwością razem z Tobą za wynikiem 😁 mnie pociesza, że moi chłopcy na usg zawsze ładnie współpracowali i pokazywali wszystko co było potrzebne a ten bąbelek strasznie się wierci i wstydzi więc może jednak.... 🙈
 
11+1. Nie mogę w to uwierzyć, że na dniach będziemy znać na 100% płeć i do tego mieć tyle informacji odnośnie genów malucha ;)
ja mam wizytę za półtorej tyg na nipt i usg prenatalne. Będę wtedy 11+1. Chciałam przełożyc to usg bo w necie się naczytała ze lepiej miedzy 12-14 tyg, ze wtedy lepiej wszystko widać. Co myślisz o tym?
 
reklama
ja mam wizytę za półtorej tyg na nipt i usg prenatalne. Będę wtedy 11+1. Chciałam przełożyc to usg bo w necie się naczytała ze lepiej miedzy 12-14 tyg, ze wtedy lepiej wszystko widać. Co myślisz o tym?
Wydaje mi się, że jeśli lekarz nie będzie w stanie czegoś dobrze zmierzyć, to sam każe przyjść w późniejszym terminie ;)
 
Do góry