reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Mieszkam za granica I dzis dostalam list ze szpitala .... sama jestem w szoku bo corke tez tu rodzilam I z tego co pamietam to bylo okolo 25 tygodnia ciazy... troche mnie tym listem zestresowali , ale tez zmotywowali do czytania na ten temat:)
To moze za granicą jest inaczej, ja na tym etapie nawet nie mam decyzji w jakim szpitalu chce rodzic i nikt sie o nia nie pytał :) ale zmotywowali do czytania :)
 
reklama
To może i ja napiszę coś o sobie - to moja trzecia ciąża, ale pierwsza prawidłowa, niestety dwie pierwsze pozamaciczne. Straciłam jajowód, drugi okazał się niedrożny... Naprawdę sporo problemów za nami, ale w końcu jest dobrze ☺️ Termin z OM mam na 16.06. Prawdopodobnie oczekujemy chłopca. 🙂

Dziewczyny które pisały kilka dni temu - która to u Was ciąża, wiadomo jaka płeć? Macie już jakieś dzieciaczki na pokładzie? ☺️
 
Ostatnia edycja:
To może i ja napiszę coś o sobie - to moja trzecia ciąża, ale pierwsza prawidłowa, niestety dwie pierwsze pozamaciczne. Straciłam jajowód, drugi okazał się niedrożny... Naprawdę sporo problemów za nami, ale w końcu jest dobrze ☺️ Termin z OM mam na 16.06. Prawdopodobnie oczekujemy chłopca. 🙂

Dziewczyny które pisały kilka dni temu - która to u Was ciąża, wiadomo jaka płeć? Macie już jakieś dzieciaczki na pokładzie? ☺️
Ohhh gratuluje ... ja mialam jedna poza maciczna niedrozny jajowod I pozniej chlopiec Aron juz ma 12 I dziewczynka Matilda ma 6 na ta chwile oczekujemy chlopca Alexander termin15 czerwiec ...
Jeszcze raz gratuluje :) I zycze wszystkiego dobrego :)
 
Ohhh gratuluje ... ja mialam jedna poza maciczna niedrozny jajowod I pozniej chlopiec Aron juz ma 12 I dziewczynka Matilda ma 6 na ta chwile oczekujemy chlopca Alexander termin15 czerwiec ...
Jeszcze raz gratuluje :) I zycze wszystkiego dobrego :)
Również gratuluję dzieciaczków ☺️
Jeśli mogłabym spytać - czy ten niedrożny jajowód był u Ciebie udrażniany, czy po prostu w kolejnych ciążach nie było już problemu? 🙂
 
Justinajoe ciężko doradzić, bo nie wiemy, jakie miałaś wskazania do 2 pierwszych cięć. Do tego dochodzi stan blizny po poprzednich cięciach, wielkość malucha i pewnie sporo innych czynników, które może przedstawić tylko lekarz.

Ja obecnie jestem w 5 ciąży, 3 poprzednie poroniłam w I trymestrze, mam tez 4letniego synka. Poronienia najpewniej wynikające z wieku, wobec czego w tej ciąży zrobiłam wszystkie możliwe nieinwazyjne badania prenatalne, łącznie z nipt i dopiero jak już wiem, ze wszystko jest ok, zdecydowałam się wejść na forum dla mam. Będzie 2 chłopak.
 
Justinajoe ciężko doradzić, bo nie wiemy, jakie miałaś wskazania do 2 pierwszych cięć. Do tego dochodzi stan blizny po poprzednich cięciach, wielkość malucha i pewnie sporo innych czynników, które może przedstawić tylko lekarz.

Ja obecnie jestem w 5 ciąży, 3 poprzednie poroniłam w I trymestrze, mam tez 4letniego synka. Poronienia najpewniej wynikające z wieku, wobec czego w tej ciąży zrobiłam wszystkie możliwe nieinwazyjne badania prenatalne, łącznie z nipt i dopiero jak już wiem, ze wszystko jest ok, zdecydowałam się wejść na forum dla mam. Będzie 2 chłopak.
Bardzo mi przykro z powodu Twoich przejść ☹️ Gratuluję synka i obecnej ciąży 😘
Ja też długo nie potrafiłam pozbyć się strachu, czy wszystko jest ok, właściwie to dalej nie potrafię... Boję się powiedzieć komukolwiek o ciąży, wie garstka osób. Najchętniej to poczekałabym z informowaniem dopiero po porodzie.
 
Również gratuluję dzieciaczków ☺️
Jeśli mogłabym spytać - czy ten niedrożny jajowód był u Ciebie udrażniany, czy po prostu w kolejnych ciążach nie było już problemu? 🙂
Nie , nie byl udrozniany cale szczescie nie bylo problemu , motion mi ze przez jajowod I skreta szyjke bede sie starac co najmniej 2 lata a staralam sie 2 ale miesiace xxx
 
To może i ja napiszę coś o sobie - to moja trzecia ciąża, ale pierwsza prawidłowa, niestety dwie pierwsze pozamaciczne. Straciłam jajowód, drugi okazał się niedrożny... Naprawdę sporo problemów za nami, ale w końcu jest dobrze ☺️ Termin z OM mam na 16.06. Prawdopodobnie oczekujemy chłopca. 🙂

Dziewczyny które pisały kilka dni temu - która to u Was ciąża, wiadomo jaka płeć? Macie już jakieś dzieciaczki na pokładzie? ☺️
Pisałam już 2 dni temu jak dołączyłam do forum, mam dwójkę dzieci, syna 10 lat i córkę 8 lat, termin z om na 30.06 , choć raz wskazało też na 1.07 zależy co ile dni cykl wpisze w kalkulatorze 😁 prenatalne wyszły ok, będzie chłopiec. Witam Was na pokładzie!
 
U mnie pierwsza ciąża, wg wszystkich dotychczasowych USG i połówkowych ma być dziewczynka co mnie ogromnie cieszy :)
Termin na początek czerwca

Korzystając z okazji zapytam, możecie podpowiedzieć jaki rozmiar ubranek kupić dla 8 miesięcznej dziewczynki? Niestety to nasza pierwsza wizyta więc nie wiem jak jest duża, nie zapytam rodziców bo na pewno powiedzą że nic nie trzeba. Rodzice są niscy i szczupli jeśli ma to jakieś znaczenie ale myślę że lepiej kupić troszkę większy rozmiar najwyżej dorośnie .
 
reklama
Cześć 😀 Mam na imię Agata. Mam prawie 41 lat, więc z MChloe będziemy miały trochę wspólnego 😉 To moja piąta ciąża i piąte dzieciątko. Mam 3 córeczki w wieku 14, 10.5 i 9 lat oraz synka 2.5 roku. Termin mam na 14 czerwca. Przy pierwszym dziecku korzystałam z forum, potem już nie. A teraz jakoś mi brakuje takiej wymiany informacji, nowinek itd. Mam nadzieję dowiedzieć się nowości i chętnie podzielę się swoim doświadczeniem. Pozdrawiam😀

Jeśli jest dostępne jakieś forum prywatne to proszę o przyjęcie, a jeśli nie to i tutaj możemy sobie popisać...
 
Do góry