reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Cześć Marzena :)

Odnośnie ćwiczeń, to ja nie chodzę bo nie znalazłam nic dla kobiet w ciąży w interesujących mnie godzinach. Mam wrażenie że wszystko jest do poludnia, a pracuje do 16. Ćwiczę 3 x w tygodniu z YT ale czuję że to za mało
 
reklama
Drogie mamy. Od kilku dni nie czuje kompletnie nic 4 dni temu moja midwife sluchala malego I bylo ok. Wczesniej czulam delikatne musniecia po jedzeniu a teraz nie , to moja 3 ciaza I jestem dosc zaniepokojona, dzwonilam zebym mogla podjechac na kolejne sluchanie serduszka , jednak powiedziano mi ze jesli kilka dni temu bylo ok to mam sie nie martwic .... czy ktoras z mam miala podobna sytuacje mimo tego ze to 3 ciaza to jest 19 tydzien I 4 dni. Dziekuje
 
Drogie mamy. Od kilku dni nie czuje kompletnie nic 4 dni temu moja midwife sluchala malego I bylo ok. Wczesniej czulam delikatne musniecia po jedzeniu a teraz nie , to moja 3 ciaza I jestem dosc zaniepokojona, dzwonilam zebym mogla podjechac na kolejne sluchanie serduszka , jednak powiedziano mi ze jesli kilka dni temu bylo ok to mam sie nie martwic .... czy ktoras z mam miala podobna sytuacje mimo tego ze to 3 ciaza to jest 19 tydzien I 4 dni. Dziekuje
Może maluch się inaczej obrócił. Póki co ma tam jeszcze dużo miejsca. Może kup sobie detektor tętna. Będziesz mogła sama słuchać serduszka
 
Dziewczyny, zapisywałyście się już do położnej? Dostałam skierowanie i zastanawiam się czy obowiązkowo muszę z niego skorzystać... Wydaje mi się, że mogę a nie muszę przed porodem. Ktoś coś wie?
 
Drogie mamy. Od kilku dni nie czuje kompletnie nic 4 dni temu moja midwife sluchala malego I bylo ok. Wczesniej czulam delikatne musniecia po jedzeniu a teraz nie , to moja 3 ciaza I jestem dosc zaniepokojona, dzwonilam zebym mogla podjechac na kolejne sluchanie serduszka , jednak powiedziano mi ze jesli kilka dni temu bylo ok to mam sie nie martwic .... czy ktoras z mam miala podobna sytuacje mimo tego ze to 3 ciaza to jest 19 tydzien I 4
A jak jest teraz ? Już ok?
 
Cześć Marzena :)

Odnośnie ćwiczeń, to ja nie chodzę bo nie znalazłam nic dla kobiet w ciąży w interesujących mnie godzinach. Mam wrażenie że wszystko jest do poludnia, a pracuje do 16. Ćwiczę 3 x w tygodniu z YT ale czuję że to za mało
A coś konkretnie z YT mogłabyś polecić?
 
takie wlasnie mam pytanie ... to moja 4 ciaza 2 urodzone 1-sza pozamaciczna.
2 ciaze cesarka i tutaj wlasnie sie teraz zastanawiam przy 3 o porodzie naturalnym. Mam 37 lat i calkowicie brak w tym doswiadczenia, czy sa tu mamy ktore mialy cesarke I zdecydowaly sie na porod naturalny?
Ja miałam 2,5 roku temu cesarkę i właśnie brałam za i przeciw w tej ciąży. Samopoczucie po porodzie jest nie do porównania i powrót do sprawności też, a chciałabym nie tylko szybko urodzić, ale mieć kondycję potem. To moje piąte dziecko i chyba sobie nie pozwolę na dochodzenie do siebie po cesarce. Z drugiej strony moje dwa ostatnie porody były po terminie i bez wsparcia farmakologicznego nie urodziłabym chyba, potrzebowalam oksytocyny. Lekarz powiedział mi że z tym nie będzie problemu, dostanę takie wsparcie jak będzie trzeba i jak będzie po terminie to wywołają poród, więc póki co jestem na tak.
 
Drogie mamy. Od kilku dni nie czuje kompletnie nic 4 dni temu moja midwife sluchala malego I bylo ok. Wczesniej czulam delikatne musniecia po jedzeniu a teraz nie , to moja 3 ciaza I jestem dosc zaniepokojona, dzwonilam zebym mogla podjechac na kolejne sluchanie serduszka , jednak powiedziano mi ze jesli kilka dni temu bylo ok to mam sie nie martwic .... czy ktoras z mam miala podobna sytuacje mimo tego ze to 3 ciaza to jest 19 tydzien I 4 dni. Dziekuje
dzidzia ma jeszcze dużo miejsca. Ja poczułam ruchy i tez nie są regularne późno (3 ciaza) 19+3 tc, wiec bym się nie martwiła. Margot pisała o detektorze tętna, który możesz kupić by być spokojna
 
U mnie to 4 ciąża . Dwa porody naturalne i cc w 2016 roku jako ostatnie . Teraz myśle o SN ,ale w szpitalu który ma znieczulenie . Ja zaczęłam czuć ruchy lekko przed 17 tc . Teraz 18+1 i nawet widać jak dzidzia kopie są to delikatne ruchy na brzuchu ,ale nawet partner je widział . Wcześniej dużo później czułam ruchy .
 
reklama
Do góry