reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Hej dziewczyny, znacie już płeć maluszków? :) Ja od początku byłam przekonana, że będzie chłopak, więc jak lekarz mi to powiedział w około 14 tygodniu to wcale nie miałam watlipowości. Wczoraj byłam na USG i okazuje się, że dziewczynka 😀 także "zmiana płci" w 22 tygodniu :) Jak to było u Was?
U mnie właśnie z dziewczynki zrobił się chłopiec 😉 na USG w 18tc jeszcze była dziewczynka, a na USG w 23tc jest chłopiec. Potwierdzone już teraz przez dwóch lekarzy. Zdjęcie sprzętu wyraźne 😅
 
reklama
My również od 11 tyg ciąży znamy płeć, ale potem obydwóch lekarzy (prowadzący i lekarz wykonujący usg prenatalne/połówkowe) również nie miało wątpliwości co do płci i wszyscy zgodnie mowili ze będzie chłopiec
 
Jestem zaskoczona 11 tydzień i już znałyście płeć 😍 u nas dopiero w 15 tygodniu. Dziewczyny mam pytanie , czy posiadacie kociaki w swoim otoczeniu? Mam kotka od miesiąca , a od kilku dni jakby na cos uczulenie. Zaznaczę, ze w domu rodzinnym kiedys tez mialam kociaki i nigdy uczulenia nie mialam na nie. Zastanawiam czy w ciąży mogłoby się to zmienić ? Lekarza mam dopiero w czwartek.
 
I co zgadzało się? 😀
Ogólnie tak. Choć jedna pani doktor (u której byliśmy jedynie na USG), uparcie mówiła, że to chłopiec, choć nawet nie widziala co jest między nogami 😅 tak się jej coś ubzdurało. Ale już na prenatalnych w 12tyg inna pani doktor mówiła że na 70% dziewczynka.
Jestem zaskoczona 11 tydzień i już znałyście płeć 😍 u nas dopiero w 15 tygodniu. Dziewczyny mam pytanie , czy posiadacie kociaki w swoim otoczeniu? Mam kotka od miesiąca , a od kilku dni jakby na cos uczulenie. Zaznaczę, ze w domu rodzinnym kiedys tez mialam kociaki i nigdy uczulenia nie mialam na nie. Zastanawiam czy w ciąży mogłoby się to zmienić ? Lekarza mam dopiero w czwartek.
Nie mam styczności z kotami, więc nie pomogę.
 
Ogólnie tak. Choć jedna pani doktor (u której byliśmy jedynie na USG), uparcie mówiła, że to chłopiec, choć nawet nie widziala co jest między nogami 😅 tak się jej coś ubzdurało. Ale już na prenatalnych w 12tyg inna pani doktor mówiła że na 70% dziewczynka.

Nie mam styczności z kotami, więc nie pomogę.
Rozumiem, moze ktoś inny pomoże …
 
Jestem zaskoczona 11 tydzień i już znałyście płeć 😍 u nas dopiero w 15 tygodniu. Dziewczyny mam pytanie , czy posiadacie kociaki w swoim otoczeniu? Mam kotka od miesiąca , a od kilku dni jakby na cos uczulenie. Zaznaczę, ze w domu rodzinnym kiedys tez mialam kociaki i nigdy uczulenia nie mialam na nie. Zastanawiam czy w ciąży mogłoby się to zmienić ? Lekarza mam dopiero w czwartek.
Ja mam w otoczeniu koty . U mnie ostatnio wystąpiła wysypka na nogach ale ustąpiła na szczęście .
 
Jestem zaskoczona 11 tydzień i już znałyście płeć 😍 u nas dopiero w 15 tygodniu. Dziewczyny mam pytanie , czy posiadacie kociaki w swoim otoczeniu? Mam kotka od miesiąca , a od kilku dni jakby na cos uczulenie. Zaznaczę, ze w domu rodzinnym kiedys tez mialam kociaki i nigdy uczulenia nie mialam na nie. Zastanawiam czy w ciąży mogłoby się to zmienić ? Lekarza mam dopiero w czwartek.
W ciąży mogą pojawić się jakieś nowe reakcje alergiczne
 
reklama
Do góry