reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Byłam na wizycie prywatnej..
Ostatnio na nfz 6.03 mały niby ważył 1050 g a dzisiaj 1040g, mam nadzieję że to błąd pomiaru.. położenie miednicowe i Ignaś niestety nie chciał się pokazać. Dalej mam brać żelazo. Teraz czekamy na echo, mam 28.03
Nie masz co się martwić wagą, jak dwaj różni lekarze😉
My echo dopiero 7 kwietnia.
 
reklama
Hej :) wczoraj miałam wizytę. Lekarz potwierdził, że na 100% dziewczynka, że siusiak już nie wyrośnie 😀 Rośnie ładnie, wszystko w normie, wagowo około 50 centyla. A u Was coś nowego? :)
 
No to moja Młoda ostatnio szaleje 😊
Daj znac jak po lekarzu we wtorek.
Ja dzisiaj zauważyłam, że kostki mi puchną 😕 i nie wiem czy to źle? Jestem w 25 tygodniu.
Cześć 🙂 co do puchnacych stop to jest to już na tym etapie ok ja byłam u swojego lekarza w 27+4 i pytałam się jej czy moje puchnące stopy i dłonie (dłonie raz się zdarzyło) są ok czy czymś się martwić to mówiła ze już na tym etapie jest to normalne ale oczywiście zapytaj tez swojego lekarza na wizycie o to ☺️
 
A pijesz dużo wody?
Tak, dużo pije 🙂 wydaje mi się,że to był zwiastun choroby 🙈 od czterech dni, byłam nieprzytomna, dopadł mnie wirus, temperatura 🤒 39 stopni, dreszcze nie do opanowania, napady gorąca. Ogólna masakra 🥵 2 dzień bez temperatury, został bol gardła, ale czuję się już mega lepiej. Jak narazie i kostki wróciły do normy beż opuchlizny.
 
Byłam na wizycie prywatnej..
Ostatnio na nfz 6.03 mały niby ważył 1050 g a dzisiaj 1040g, mam nadzieję że to błąd pomiaru.. położenie miednicowe i Ignaś niestety nie chciał się pokazać. Dalej mam brać żelazo. Teraz czekamy na echo, mam 28.03
Na pewno będzie wszystko dobrze, oczywiście, że może być błąd pomiaru 😊
 
Cześć 🙂 co do puchnacych stop to jest to już na tym etapie ok ja byłam u swojego lekarza w 27+4 i pytałam się jej czy moje puchnące stopy i dłonie (dłonie raz się zdarzyło) są ok czy czymś się martwić to mówiła ze już na tym etapie jest to normalne ale oczywiście zapytaj tez swojego lekarza na wizycie o to ☺️
Dziękuję, bardzo za odpowiedź 😊
 
reklama
Tak, dużo pije 🙂 wydaje mi się,że to był zwiastun choroby 🙈 od czterech dni, byłam nieprzytomna, dopadł mnie wirus, temperatura 🤒 39 stopni, dreszcze nie do opanowania, napady gorąca. Ogólna masakra 🥵 2 dzień bez temperatury, został bol gardła, ale czuję się już mega lepiej. Jak narazie i kostki wróciły do normy beż opuchlizny.
Współczuję, ja w ciąży też często łapię przeziębienia i ciężko jest wytrzymać, gdy większości leków nie można wziąć :(
 
Do góry