reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Gratulacje !!
To już niedługo ten dzień ;) U mnie sporo się działo zdrowotnie termin mam na 27.06 wiec jeszcze czas ,ale do szpitala mam się stawić 21.06 .
Nie pomogę z wanienka u nas będzie taka najprostsza sprawdzona 😊
Ojej a co się podziało ze zdrowiem, bardzo mi przykro, bo wiem jak się w ciazy wszystko sypie 🙄
Dziękuję za odpowiedź w sprawie wanienki 🥰
 
Dziś 7 dzień po cesarce a rana boli i ciągnie jak diabli, trzeba od czasu do czasu wspomóc się ketonalem. Chodzenie nie sprawia takiego kłopotu ale wstanie z łóżka już tak.
Przeraża mnie to cięcie i dbanie o nie już po, nienawidzę takich spraw związanych z krwią itp 🙈 a tu jeszcze o pępek od młodej będzie trzeba ogarnąć, ale to już chyba mój Dawid będzie to robił 😅
 
Przeraża mnie to cięcie i dbanie o nie już po, nienawidzę takich spraw związanych z krwią itp 🙈 a tu jeszcze o pępek od młodej będzie trzeba ogarnąć, ale to już chyba mój Dawid będzie to robił 😅
ale rana nie krwawi 😉 czasem boli i ciągnie i niewygodnie się śpi, wstaje. Nie jest to regułą, bo niektóre kobiety całkiem szybko po CC dochodzą do siebie
 
A to cięcie jest duże? Czy to jest w miarę takie małe? I szwy są rozpuszczalne czy trzeba przyjść na ściągnięcie? Oooo Mamooo jak ja przeżyje tą cesarkę 😅🙈
 
A to cięcie jest duże? Czy to jest w miarę takie małe? I szwy są rozpuszczalne czy trzeba przyjść na ściągnięcie? Oooo Mamooo jak ja przeżyje tą cesarkę 😅🙈
ja miałam zwykłe i wydają się lepsze. Ściągała mi położna w domu. Cięcie robią maksymalnie małe chociaż w początku wydaje się spore. Po 4, latach to nieduża kreska. Zobaczymy co będzie teraz. Czy vbac czy CC.
Przeżyjesz 😉 to się szybko zapomina
 
reklama
Do góry