reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja byłam na pierwszej wizycie 11.10. bo bym nie wytrzymała 🫣 Wg OM był to tydzień 5+2. Na wizycie okazało się jednak, że ciąża jest młodsza więc kolejną wizytę mam 25.10., wtedy już powinno być serduszko ❤️🥹
Ale w sumie cieszę się że poszłam, mam na pamiątkę pierwsze zdjęcie z USG na którym widać pęcherzyk ciążowy 🥰
Pięknie zdjęcie ❣️❣️ pamiątka ❣️❣️❣️
 
reklama
Ta ciąża plus trochę lipna. Mierzy wiek ciąży przy cyklach 28 dniowych, u mnie nijak to się sprawdza przy cyklach 30+. W preglife można zaznaczyć długość cykli, a tam mi wychodzi 2 czerwca. I tak znając życie urodzę pod koniec maja.. tzn. ja i tak z automatu CC, bo ostatni porod się tak zakończył, a za mało czasu minęło żeby próbować sn, a szkoda... Wpisując om w ciąża+ wychodzi mi 31 maj, wpisując prawdopodobne poczęcie 11 września, to wychodzi 4 czerwiec.
 
Ta ciąża plus trochę lipna. Mierzy wiek ciąży przy cyklach 28 dniowych, u mnie nijak to się sprawdza przy cyklach 30+. W preglife można zaznaczyć długość cykli, a tam mi wychodzi 2 czerwca. I tak znając życie urodzę pod koniec maja.. tzn. ja i tak z automatu CC, bo ostatni porod się tak zakończył, a za mało czasu minęło żeby próbować sn, a szkoda... Wpisując om w ciąża+ wychodzi mi 31 maj, wpisując prawdopodobne poczęcie 11 września, to wychodzi 4 czerwiec.
ja używam jej do podglądu 3D ☺️ a suplementujecie coś? Ja przed ciąża pregna start, a teraz prenatal uno + prenatal DHA 😉
 
Ja mam Ciążę+, ale jej wyliczenia nie zgadzają mi się z wyliczeniami lekarza... Różnica w dacie porodu to ponad tydzień, więc w sumie apka nie pokazuje mi bieżącego stanu rzeczy...
 
reklama
Do góry