reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

ja używam jej do podglądu 3D ☺️ a suplementujecie coś? Ja przed ciąża pregna start, a teraz prenatal uno + prenatal DHA 😉
Ja zwykły kwas foliowy, femibion 0.
Duphaston brałam od 16 dc przez 10 dni dziś ostatnia tabletka. Lekarz nic nie mówił żebym kontynuowała.
Chociaż mnie tak męczy ten wątek duphastonu bo na nie których forach pisze żeby brać dalej jeśli bd pozytywny test.
 
reklama
Ta ciąża plus trochę lipna. Mierzy wiek ciąży przy cyklach 28 dniowych, u mnie nijak to się sprawdza przy cyklach 30+. W preglife można zaznaczyć długość cykli, a tam mi wychodzi 2 czerwca. I tak znając życie urodzę pod koniec maja.. tzn. ja i tak z automatu CC, bo ostatni porod się tak zakończył, a za mało czasu minęło żeby próbować sn, a szkoda... Wpisując om w ciąża+ wychodzi mi 31 maj, wpisując prawdopodobne poczęcie 11 września, to wychodzi 4 czerwiec.
Właśnie w tym jest problem Ciąży+, że nie zna innego cyklu niż 28 dni ;-) Ja akurat dokładnie znam pewną datę poczęcia ;-), a mimo to wyliczenia są błędne...
 
Ja zwykły kwas foliowy, femibion 0.
Duphaston brałam od 16 dc przez 10 dni dziś ostatnia tabletka. Lekarz nic nie mówił żebym kontynuowała.
Chociaż mnie tak męczy ten wątek duphastonu bo na nie których forach pisze żeby brać dalej jeśli bd pozytywny test.
Powinnaś na pewno skonsultować z lekarzem...
Ja biorę progesteron profilaktycznie, takie są procedury, bo nie mam niedomogi. Skończyć będę mogła dopiero w 12. tygodniu.
 
Dziewczyny jak u Was z jedzeniem? Jecie wszytko czy czegoś bardziej unikacie (poza surowym mięsem oczywiście)?
Mam wrażenie, że większej ilości rzeczy unikam niż jem... ;-) Ale wolę dmuchać na zimne. W moim wieku i sytuacji wolałabym jednak mieć poczucie, że zrobiłam co trzeba... Mąż wydrukował mi całą listę na lodówkę ;-)
 
reklama
Mam wrażenie, że większej ilości rzeczy unikam niż jem... ;-) Ale wolę dmuchać na zimne. W moim wieku i sytuacji wolałabym jednak mieć poczucie, że zrobiłam co trzeba... Mąż wydrukował mi całą listę na lodówkę ;-)

Skąd ta lista? Może się podzielisz? 😉 ja w sumie szukam informacji w necie, ale wszędzie coś innego napisane… 😭
 
Do góry