reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Skąd ta lista? Może się podzielisz? 😉 ja w sumie szukam informacji w necie, ale wszędzie coś innego napisane… 😭
Chętnie, ale jest po francusku 😉. Lekarz dał mi też taką listę na pierwszej wizycie - generalnie te same informacje co wszędzie... Do tego kwestia przechowywania żywności krótko po otwarciu.
Sama znalazłam kilka dodatkowych info, oprócz niedogotowanego mięsa czy sushi, np.o niektórych przyprawach, ale to już szczegóły, reczej nikt ich nie je w nadmiarze.
 
Chętnie, ale jest po francusku 😉. Lekarz dał mi też taką listę na pierwszej wizycie - generalnie te same informacje co wszędzie... Do tego kwestia przechowywania żywności krótko po otwarciu.
Sama znalazłam kilka dodatkowych info, oprócz niedogotowanego mięsa czy sushi, np.o niektórych przyprawach, ale to już szczegóły, reczej nikt ich nie je w nadmiarze.

Szkoda 🫢 w sumie jak byłam u mojej ginekolog to kazała mi jedynie nie pić soku grejpfrutowego i zielonej herbaty, nie jeść surowych mięs i ryb i unikać słodyczy w nadmiarze. Poza tym kawę wręcz zalecała 🫢 No i wspominała o dokładnym myciu owoców i warzyw. Przyznam, że jak ostatnio znalazłam artykuł jak powinno się właściwie myć przed spożyciem te owoce i warzywa to byłam w szoku bo w życiu tak nie robiłam 😬
 
Dziewczyny, nie mogę myśleć, a co do dopiero skosztować niczego, co słodkie... Nawet owoce przyprawiają mnie o jeszcze większe mdłości 😅!
Jem wszystko, co słone. Mdłości z dnia na dzień silniejsze, piersi dokuczają i senność przeogromna!
Pozdrawiam Was ciepło ❤️
 
Dziewczyny, nie mogę myśleć, a co do dopiero skosztować niczego, co słodkie... Nawet owoce przyprawiają mnie o jeszcze większe mdłości 😅!
Jem wszystko, co słone. Mdłości z dnia na dzień silniejsze, piersi dokuczają i senność przeogromna!
Pozdrawiam Was ciepło ❤️

Który u Ciebie tc? Życzę aby szybko minęły nieszczęsne mdłości 🫣
 
reklama
Do góry