reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Na czerwcowkach 2021 miałyśmy już po założeniu prywatnej grupy wątek "o nas" i tam była cała lista z imionamit, miastami, liczba dzieci, terminem porodu, potem płcią i w rezultacie dniem w którym urodziła. Było to fajne bo wszystko było bardzo przejrzyste :) no i tam nawet jak już administrator forum utworzył prywatne to jeszcze chyba przez miesiąc bez gadania dolaczalyśmy dziewczyny z głównego, a potem w zależności czy się dużo udzielały, bo później już wrzucalysmy zdjęcia, prywatne wpisy i nie chciałyśmy żeby osoby które piszą raz na jakiś czas tylko czytały to wszystko. Ale ogólnie można to jakoś inaczej rozegrać :)
Fajnie :) można tak zrobić :)
Czerwcowe mamuśki.pl😂😂
 
ja w poprzedniej ciąży miałam betę 37 po 2 dniach 70 i po kolejnych 127. Później nie badałam byłam na usg był pęcherzyk ciążowy tydzień później pęcherzyk zoltkowy i rósł do 7 mm. Pojawił sie zarodek było serduszko ale dziecko było obciążone wadami genetycznymi albo letalnymi na co wskazywał ciagle rosnący pęcherzyk zoltkowy i poroniłam w 10 tc. Beta urosła mi do 22000 dalej już jej nie badałam bo wiedziałam ze jest źle. Niestety z mojego doświadczenia małe przyrosty i małe wartości nie były dobre. W ciąży z synem miałam betę 200 po 3 dniach 600 i po kolejnych 3 2500. Chciałabym bardzo aby wasze ciąże rozwijały sie dobrze ale nie wyglada to najlepiej. Tak jak dziewczyny pisały lepiej jest sprawdzić u lekarza jak sprawy się maja.
 
My na mamach lipcowych 2020 miałyśmy i mamy do tej pory grupę na Facebooku. Codziennie jedna z nas dawała post główny a reszta pisała jak się czuje w komentarzach. Dodawalysmy zdjęcia z usg i opisywaliśmy jak rosną dzieci. Później zdjęcia jak się urodziły maluszki i przez pierwszy rok byłyśmy bardzo aktywne. Na urodzinki wstawiamy zdjęcia naszych dzieci i dzielimy się naszym życiem i do tej pory mamy kontakt na grupie.
 
reklama
Nie nastawiaj się, że będzie dobrze 😟 to jest za mały przyrost... Ja miałam 61% w ciąży pozamacicznej.. Czujesz jakieś dziwne ciągnięcia w jajnikach?
no akurat to tu nie masz racji. Po dwóch dobach wynik sie prawie podwoił. Min jest 66% a tu jest więcej
w czwartek 104 dziś 194. Tylko że to już teoretycznie 42 dzień cyklu
 
Do góry