reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Hej dziewczyny, trochę tu nie zaglądałam. Miał być cudowny długi weekend a od piątku jestem zasmarkana, boli mnie gardło i ogólnie jest do dupy. Młody chyba tez podłapał gluta. Jeszcze 2 dni i wizyta, ciekawe czy zobaczę wszystko w końcu ❤️ Przebieram nogami, bo po wtorku chciałabym już w pracy się przyznać. Nie będą szczęśliwi, bo mamy pojedyncze zmiany po 8.5 h ale myśle ze lepiej już im powiedzieć żeby szukali powoli zastępstwa, bo ile dam radę to pociągnę ale wszystko się może zdarzyć…

Odrzuciło mnie już od kawy 🤢 I wchodzą dziwne smaki, nie jem ryb a wczoraj leciałam po paluszki rybne. Z synem tego nie miałam 😆
 
Hej dziewczyny, trochę tu nie zaglądałam. Miał być cudowny długi weekend a od piątku jestem zasmarkana, boli mnie gardło i ogólnie jest do dupy. Młody chyba tez podłapał gluta. Jeszcze 2 dni i wizyta, ciekawe czy zobaczę wszystko w końcu ❤️ Przebieram nogami, bo po wtorku chciałabym już w pracy się przyznać. Nie będą szczęśliwi, bo mamy pojedyncze zmiany po 8.5 h ale myśle ze lepiej już im powiedzieć żeby szukali powoli zastępstwa, bo ile dam radę to pociągnę ale wszystko się może zdarzyć…

Odrzuciło mnie już od kawy 🤢 I wchodzą dziwne smaki, nie jem ryb a wczoraj leciałam po paluszki rybne. Z synem tego nie miałam 😆
Mnie tez odrzuciło od kawy. I również mam ochotę na dziwne smaki których normalnie bym nie połączyła ze sobą. Ostatnio dziewczyna w pracy mówiłam w kółko o ogórkach kiszonych i śledziach w wanience lisnera kurkowe to jedna przywiozła mi ogórki swojej roboty z ogródka taty a druga śledzie z borowikiem i taka miałam ucztę w pracy dzięki nim 😂😂😂 codziennie gadam im o takich połączeniach ze już się ze mnie śmieją
 
Ja w ciąży z synem nosiłam z H&M i były super teraz tez będę tam robić zakupy.
Ja poprzednio właśnie kupowałam w hm i wzięłam takie łososiowe jegginsy i farbowały mi okrutnie. Prane często i zawsze solo bo inaczej wszystko było łososiowe.
Wiecie co??!!
Oszaleje
Moja 17 letnia corka wlasnie wyskubala sobie brwi do zera....
Pytam czemu? Bo chciala wyregulowac iniej nie wyszlo....🙈🤦
🙈 Ja kiedyś siedziałam i bawiłam się nożyczkami do obcinania niteczek. To takie małe ze sprężynka. Oglądałam film i się bawiłam nimi i nie wiem kiedy wyciełam pół brwi 😅 chodziłam z plastrem do szkoły zanim nie odrosło chociaż trochę 😅
 
reklama
Ja poprzednio właśnie kupowałam w hm i wzięłam takie łososiowe jegginsy i farbowały mi okrutnie. Prane często i zawsze solo bo inaczej wszystko było łososiowe.

🙈 Ja kiedyś siedziałam i bawiłam się nożyczkami do obcinania niteczek. To takie małe ze sprężynka. Oglądałam film i się bawiłam nimi i nie wiem kiedy wyciełam pół brwi 😅 chodziłam z plastrem do szkoły zanim nie odrosło chociaż trochę 😅

Ona chodzi do liceum plastycznego wiec zbytnio nie bedzie sie wyrozniac. Ale sam efekt mnie rozlozyl
 
Do góry