reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja mialam wyjątkowo łatwy poród - bolało całe 2 godziny, tak szybko się to rozwineło jedynie parte były ciężkie, bo syn był duży, ale gorzej wspominam ten brak sił po porodzie. Ja z tego powodu boje się że nie zdążę do szpitala teraz, chyba bardziej niż samego porodu (no jedynie to bardzo boje się cc). Szczerze to już bym mogła dzisiaj rodzić ja w ogole nie przepadam za byciem w ciąży, ciężej wspominam ciążę niż poród, a obecnie czuję się dużo gorzej od samego początku, zatem ja już odliczam do czerwca, najchętniej bym przespała te miesiące - na tą chwile akurat to mi dobrze idzie :)
mam to samo, też nie lubię być w ciąży
 
reklama
Ja miałam właśnie telefon z przychodni jutro mam się stawić do lekarza wyszła jakas zmiana w cytologi . Najlepsze jest to ze miałam robiona tez w sierpniu i było wszytko dobrze .
 
Byłam dzisiaj na badaniach. Kobiety ciężarne i osoby robiące test obciążenia glukozą wchodzą poza kolejnością. Do tej pory nie korzystałam z tego przywileju, mimo, że u mnie brzuch widać to dziś było z 15 osób przede mną (byłam 20 minut przed rozpoczęciem pracy punktu) to strasznie źle się dziś czuję, a musiałam dziś wykonać badania, bo jutro mam lekarza, a skierowanie dostałam w czwartek, piątek święto i tylko miałam możliwość dziś zrobić, bo tak to bym odpuściła przez tą kolejkę. Wykorzystałam w sumie tę sytuację i grzecznie podeszłam, powiedziałam czy pozwolą państwo, że skorzystam z pierwszeństwa w kolejce, ponieważ jestem w ciąży i nienajlepiej się dziś czuję. Część osób, że oczywiście, a reszta jakby mogła to by mnie zabiła. Weszły przede mną jeszcze dwie ciężarne na ten test (ja dziś bez testu). Jak starszy facet o kuli, który ledwo co stał w*ieprzył się do gabinetu przede mną to stałam jak wryta na tym korytarzu, to było tak szybko jakby motorek w dupie mu się nagle odpalił 🙈 nawet cham do widzenia nie powiedział nikomu na odchodne 😑 musiałam się tu wyżalić, bo nie mogę zdzierżyć takiego chamstwa wśród ludzi 😡
 
Dziś byłam na glukozie po obciążeniu 75 i są już wyniki, ale dość dziwnie niskie
90/92/84
Jutro idę z wynikami do ginekologa, co o tym dziewczyny sądzicie
 
Byłam dzisiaj na badaniach. Kobiety ciężarne i osoby robiące test obciążenia glukozą wchodzą poza kolejnością. Do tej pory nie korzystałam z tego przywileju, mimo, że u mnie brzuch widać to dziś było z 15 osób przede mną (byłam 20 minut przed rozpoczęciem pracy punktu) to strasznie źle się dziś czuję, a musiałam dziś wykonać badania, bo jutro mam lekarza, a skierowanie dostałam w czwartek, piątek święto i tylko miałam możliwość dziś zrobić, bo tak to bym odpuściła przez tą kolejkę. Wykorzystałam w sumie tę sytuację i grzecznie podeszłam, powiedziałam czy pozwolą państwo, że skorzystam z pierwszeństwa w kolejce, ponieważ jestem w ciąży i nienajlepiej się dziś czuję. Część osób, że oczywiście, a reszta jakby mogła to by mnie zabiła. Weszły przede mną jeszcze dwie ciężarne na ten test (ja dziś bez testu). Jak starszy facet o kuli, który ledwo co stał w*ieprzył się do gabinetu przede mną to stałam jak wryta na tym korytarzu, to było tak szybko jakby motorek w dupie mu się nagle odpalił 🙈 nawet cham do widzenia nie powiedział nikomu na odchodne 😑 musiałam się tu wyżalić, bo nie mogę zdzierżyć takiego chamstwa wśród ludzi 😡
Tak to jest straszne, ja pobieram numerek dla osób uprzywilejowanych i niestety, ale jak stoję za długo w zatłoczonych miejscach to mi się robi gorąco, stabo i smród ludzi mi przeszkadza 🙈
 
Ja dzisiaj zrobiłam sanco, wyniki najprawdopodobniej będą jeszcze w tym tygodniu. Jest stres i ekscytacja w jednym 😬 Dodatkowo czekamy na wyniki badań genetycznych na nosicielstwo chorób recesywnych, również powinny pojawić się na dniach. W przyszły wtorek USG prenatalne - strasznie dużo się dzieje w tym listopadzie ;)
 
Ja dzisiaj zrobiłam sanco, wyniki najprawdopodobniej będą jeszcze w tym tygodniu. Jest stres i ekscytacja w jednym 😬 Dodatkowo czekamy na wyniki badań genetycznych na nosicielstwo chorób recesywnych, również powinny pojawić się na dniach. W przyszły wtorek USG prenatalne - strasznie dużo się dzieje w tym listopadzie ;)
A Który tydzień macie?
 
reklama
Do góry