reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Kurcze, ja dostałam, ale nie mogę otworzyć... Każe mi się dodatkowo zalogować, a jak chce użyć zapamiętanego hasła to twierdzi że jest nieprawidłowe... Będę musiała to zrobić dopiero w domu jak sprawdzę jakie jest hasło bo coś jest ewidentnie nie tak :(
miałam to samo przez aplikację wczoraj, ale na głównej na telefonie pokazał mi się ten wątek i po prostu weszłam i się przywitałam 😊
 
Kurcze, ja dostałam, ale nie mogę otworzyć... Każe mi się dodatkowo zalogować, a jak chce użyć zapamiętanego hasła to twierdzi że jest nieprawidłowe... Będę musiała to zrobić dopiero w domu jak sprawdzę jakie jest hasło bo coś jest ewidentnie nie tak :(
Trzeba uaktywnić jakieś bezpieczne logowanie i wpisać jakiś kod weryfikacyjny 😊 przynajmniej ja tak miałam
 
Kurcze, ja dostałam, ale nie mogę otworzyć... Każe mi się dodatkowo zalogować, a jak chce użyć zapamiętanego hasła to twierdzi że jest nieprawidłowe... Będę musiała to zrobić dopiero w domu jak sprawdzę jakie jest hasło bo coś jest ewidentnie nie tak :(
Ja też miałam problem, mi natomiast pisalo żebym dodatkowe hasło wpisala
 
Ooo😁 kurcze mam nadzieję, że się załapie i że faktycznie tak będzie jak laska napisała 🙊
mogę wam napisać, że ta libra to jest cudowny wynalazek i naprawdę działa tak, jak jest opisane. Ja mam w rodzinie dwoje dzieci z cukrzycą typu 1 i teścia cukrzyka i oni z tego korzystają, przy czym bez refundacji koszty są ogromne.
 
To Ty już będziesz w domu a ja dopiero pojadę 🙆

Ja też wiecznie muszę coś mielić wieczorami a już jej wiem co. Z powodu ciąży nie biorę leków na refluks i zgaga mnie dobija. Albo zgaga albo ból żołądka. Już nie wiem co jeść 🤦
Mam nadzieje ze tak będzie. Syn urodził mi się po terminie w 9 dobie mam nadzieje ze tym razem obędzie się bez wywoływania.
 
Ja nie mam zamkniętego 🙁

Dziewczyny czy to prawda ze przed krzywą pobierają z palca a jak za wysoko to krzywej nie zrobią? Mam wyniki glukozy na czczo 110 😵‍💫 wizyta na NFZ dopiero 24 i nie wiem czy prywatnie robić krzywą.
 
Ja nie mam zamkniętego 🙁

Dziewczyny czy to prawda ze przed krzywą pobierają z palca a jak za wysoko to krzywej nie zrobią? Mam wyniki glukozy na czczo 110 😵‍💫 wizyta na NFZ dopiero 24 i nie wiem czy prywatnie robić krzywą.
jak robiłam krzywa jeszcze przed ciąża w diagnostyce prywatnie, to dokładnie tak mi powiedziano, ze jeśli będzie za wysoki poziom glukozy na czczo to nie zrobią badania
 
reklama
jak robiłam krzywa jeszcze przed ciąża w diagnostyce prywatnie, to dokładnie tak mi powiedziano, ze jeśli będzie za wysoki poziom glukozy na czczo to nie zrobią badania
Pewnie chodzi o to, żeby nie obciążać nadmiernie organizmu. Również pytałam o to badanie w laboratorium i pani mi powiedziała, że jeśli dawno nie było robionej samej glukozy na czczo, to najpierw trzeba to zrobić. Bo jeśli jest wysoka, to wtedy dodatkowe obciążenie glukozą jest dla organizmu wyniszczające
 
Do góry