reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

ja bym chciała albo Julkę albo Adasia, ale mąż się nie zgadza 🙈 miał być Hubert albo Anastazja, ale szwagierka zgarnęła Anastazję a brat Huberta 🤷‍♀️
Myślimy jeszcze o Wojtku i mi się podoba Wiktor, ale przyjaciółki zmarły synek miał na imię Wiktor a ona ma być ewentualną chrzestną więc odpada.
Mój forsuje Jagodę, jeszcze jak byłam w ciąży z synem, który miał być dziewczynką 😅 No nie umiem się przekonać do tego imienia 🙈
 
reklama
Mój forsuje Jagodę, jeszcze jak byłam w ciąży z synem, który miał być dziewczynką 😅 No nie umiem się przekonać do tego imienia 🙈
z pierwszym u nas sprawa była jasna miała być albo Marysia Albo Adaś albo Hubert, no ale że wyszła dziewczynka to mamy Marysię, a w międzyczasie mój brat zgarnął nam Huberta 🤣
 
z pierwszym u nas sprawa była jasna miała być albo Marysia Albo Adaś albo Hubert, no ale że wyszła dziewczynka to mamy Marysię, a w międzyczasie mój brat zgarnął nam Huberta 🤣
Ooo u nas tez Marysia 🥰 A teraz może Zosia lub Łucja. Dla chłopca nie mam żadnego pomysłu na imię. Z tym będzie największy kłopot, bo baaaaardzo mało imion męskich mi się podoba 🥹
 
Ooo u nas tez Marysia 🥰 A teraz może Zosia lub Łucja. Dla chłopca nie mam żadnego pomysłu na imię. Z tym będzie największy kłopot, bo baaaaardzo mało imion męskich mi się podoba 🥹
też myśleliśmy o Zosi, ale już wiem jak moja teściowa by ją nazywała 🤦‍♀️
Też właśnie mam problem z męskimi imionami. Ten Adaś to miałby być po moim tacie, ale Adasie to mądre ale uparte chłopaki a ja nie wiem czy przy naszej Marysi chcemy drugiego takiego uparciucha 🤣🙈
 
też myśleliśmy o Zosi, ale już wiem jak moja teściowa by ją nazywała 🤦‍♀️
Też właśnie mam problem z męskimi imionami. Ten Adaś to miałby być po moim tacie, ale Adasie to mądre ale uparte chłopaki a ja nie wiem czy przy naszej Marysi chcemy drugiego takiego uparciucha 🤣🙈
A mnie zawsze trudniej było dziewczynkom wybrac. Chłopięcych dużo jest ładnych Piotruś Krzys Szymek Adaś Bartuś Rafałek Łukaszek. Wiem wszystkie mało popularne ale mnie właśnie takie podobają się.
P.s. nie żebym cos narzucala
 
U nas chłopiec to chyba Leoś, a dziewczynka jeszcze myślimy. Mój mąż by chciał Helenkę po swojej prababci, ale ja nie jestem przekonana bo nie podobają mi się zdrobnienia tego imienia 😬
 
reklama
Mój forsuje Jagodę, jeszcze jak byłam w ciąży z synem, który miał być dziewczynką 😅 No nie umiem się przekonać do tego imienia 🙈
Ej no weź 😁. Ja marzę o Jagodzie. I jak byłam w ciąży 21 lat temu to celowo nie chcieliśmy wiedzieć jaka będzie płeć. Wszyscy mi wmawiali ze będzie dziewczynka i właśnie miała być Jagoda a wyszedł Artur. Kubuś też mi się podoba bardzo.
 
Do góry